سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

در مکتب روح الله (نشریه370)

on . ارسال شده در در مکتب روح الله

تلخی کشف حجاب هنوز در ذائقه ام هست ...
 این ریاست ها می گذرد،شما هر چه هم بخواهید.. از محمد رضا توانید بالاتر بروید،هر چه هم دست و پا بکنید،آنها را پیدا نمی کنید و انشاء الله نخواهید پیدا کرد..او رفت تمام شد به فکر این باشید که اصلاح کنید خودتان را، به فکر این باشید که برای این مملکت کار بکنید، ننشینید باز تو وزارتخانه ها و هی همان حرف های سابق باشد و همان کاغذ بازی ها و یک بودجه ای که برای یک جائی می خواهند، اینقدراین طرف و آن طرف برود که منسی(فراموش) بشود. برای مردم کار کنید.

در مکتب روح الله (نشریه369)

on . ارسال شده در در مکتب روح الله

حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه):
 امر به معروف و نهی از منکر دو اصلی است که در اسلام که همه چیز را میخواهد اصلاح کند، یعنی با این دو اصل می خواهد تمام قشرهای مسلمین را اصلاح بکند، به هم ماموریت داده. به همه، به تمام افراد زیر پرچم ماموریت داده که باید او را وادار کنید همه را به کارهای صحیح و جلوگیری کنید ازکارهای فاسد... امر به معروف و نهی از منکر بر همه ملت واجب است. اگر یک خلاف یکی کردباید او را نهی بکنید، باید بازدارید او را از این کار. 

در مکتب روح الله(نشریه368)

on . ارسال شده در در مکتب روح الله

حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه):
 من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد. نگذارید پیشکسوتانِ شهادت و خون در پیچ و خم زندگی روزمره خود به فراموشی سپرده شوند.
 باید دولت تمامی سعی و توان خود را در اداره هرچه بهتر مردم بنماید، ولی این بدان معنا نیست که آنها را از اهداف عظیم انقلاب که ایجاد حکومت جهانی اسلام است منصرف کند.

در مکتب روح الله (366)

on . ارسال شده در در مکتب روح الله

برکات فراوان ماه رجب ...
 این دعاهایی که در ماهها هست، در روزها هست، خصوصاً، در ماه رجب و شعبان و ماه مبارک رمضان، اینها انسان را همچو تقویت روحی می کند- اگر کسی اهلش باشد... همچو راه را برای انسان باز می کند و نور افکن است برای اینکه، این بشر را از این ظلمتها بیرون بیاورد و وارد نور بکند که معجزه آساست.

در مکتب روح الله (365)

on . ارسال شده در در مکتب روح الله

فاطمه زهرا(س) خورشیدی بر تارک اسلام ...
 فاطمه زهرا زنى كه افتخار خاندان وحى و چون خورشيدى بر تارك اسلام عزيز مى‏درخشد، زنى كه فضايل او همطراز فضايل بى‏نهايت پيغمبر اكرم و خاندان عصمت و طهارت بود، زنى كه هر كس با هر بينش در باره او گفتارى دارد و از عهده ستايش او برنيامده، كه احاديثى كه از خاندان وحى رسيده به اندازه فهم مستمعان بوده و دريا را در كوزه‏اى نتوان گنجاند...