سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه347)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

صابری- تهران : در هنگام سخنرانی رهبر معظم انقلاب در میان مسئولان؛ وقتی ایشان قاطعانه شروط ایران برای تضمین گرفتن از اروپائیها را مطرح می کردندٰ بر خودم از داشتن چنین رهبری می بالیدم. واقعا وقتی رفتارهای امثال آقای روحانی و لاریجانی در مقابل زیاده خواهی غربیها را می بینم سرخورده می شوم؛ امیدوارم مسئولان از قاطعیت و شجاعت رهبر معظم انقلاب؛ اندکی الگو بگیرند.

 کمیل راد- اراک : خواهشمندم نسبت به آگاه سازی مردم نسبت به سونامی بی حجابی و بی حیایی و سکوت مومنین که سم مهلکی برای جامعه ی اسلامیست؛ یادآوری نمایید. مردم را تشویق به تذکر لسانی کنید. حضرت امیر(ع) فرمودند: اگر در جامعه ای امر به معروف و نهی از منکر نباشد؛ اشرار حاکم می شوند و می دزدند و به ناموسشان تجاوز می کنند. موضوعٰ فقط بی حجابی نیست؛ بی تفاوتی نسبت به شعائر و احکام الهی است.
 یک دانشجو- اصفهان : با دیدن خبر اجاره دادن گلدسته ی مصلای اصفهان به یک کافی شاپ؛ در شماره قبل نشریه بسیار تعجب کردم. واقعا کسب درآمد به چه قیمتی؟ حتی در ترکیه هم حرمت مساجد را نگاه می دارند. امیدوارم امام جمعه و بزرگان اصفهان جلوی این اقدام که نماد بی توجهی به شعائر است؛را با جدیت بگیرند.
 درخشنده- تهران : در ایام ماه مبارک رمضان؛ مجموعه های پذیرایی و کافی شاپ در بهشت زهرا(س) تهران بصورت عادی اقدام به سرویس دهی نموده و منظره ی بدی از شکستن حرمت ماه مبارک رمضان ایجاد شده بود. چرا مسئولان شهری متوجه ی عواقب این حرمت شکنی ها نیستند؟
 فیضی- تهران : در درمانگاه فرهنگیان؛ متعلق به آموزش و پرورش؛ مدیرعامل؛ 35 برابر برخی پرسنل؛ کارانه دریافت می کند! این دریافتی ناعادلانه و کلان با کدام موازین قانونی و شرعی قابل توجیه است؟ چرا مسئولان این مرکز برای خودشان کارانه و دریافتی کلان .... مشخص می کنند و به دیگر افراد زیر دست خود که امنیت شغلی هم ندارند ظلم می کنند؟