سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه349)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

قادری - تهران : در دیداراخیر امام خامنه ای از دانشگاه افسری امام حسین(ع)؛ در اقدامی نمادین ایشان از ماکت دروازه ی مسجدالاقصی وارد شدند که پیام خوبی را به جهان ارائه کرد.
بخاطر نعمت وجود چنین رهبر شجاع و باعظمتی خدا را شکرگذارم.
 صابر - قم : بانک مرکزی بعد از نامه‌نگاری وزیر صنعت و درخواست انتشار نام ارزبگیران، سرانجام لیست 53صفحه‌ای شامل 1482 شرکت دریافت‌کننده ارز رسمی را منتشر کرد.در اولین نگاه به لیست دریافت کنندگان ارزهای دولتی مشخص می‌شود که بسیاری از ثروت‌های ملی صرف واردات نخود، لوبیا، عدس، لپه و جو شده است. با فرض اینکه نخود و لوبیا کالاهای اساسی به‌شمار می‌آیند؛ باز هم واردات آنها با این سؤال بزرگ همراه است که؛ چرا این حبوبات از کشاورزان داخلی خریداری نشد؟ حتماً باید ثروت ملی برای واردات حبوباتی صرف شود که امکان تولید آن در داخل کشور فراهم است؟
 الهی دوست - مشهد : آقای کريمي قدوسی نماينده مشهد که به وجودشان افتخار می کنم اخیرا در مطلبی به رئيس جمهور نوشته : اگر در پنج سال گذشته كه رهبري دو دولت در دستان رئيس جمهور آقاي روحاني بود وهست بهمان مقدار كه روی آراسته نمودن ظاهرش وهمرنگ نمودن رنگ محاسن و لباس خود وقت صرف نموده، در اين ايام حساس روي حفظ آبروي اقتصاد متمركز می شد وضع اين گونه نبود كه هست.
 حقیقت - شیراز :در حركتي فرار به جلو تعدادي از نمايندگان اصلاح طلب مجلس در نامه ای به رئيس مجلس  خواستار بررسي طرح عدم كفايت سياسي حسن روحاني به عنوان رئيس جمهور شده اند. این نمایندگان در حالی 17 دلیل را برای عدم کفایت سیاسی روحانی اعلام کرده اند که تا چندی قبل، با وجود اصرار دلسوزان،  از اکثر این عملکرد آقای روحانی دفاع و حمایت می کردند.واقعا سیاست بازی تا کجا؟!
 ابراهیمی - اهواز : در سه‌ماهه اول امسال، ۲ میلیون نفر به مسافرت سیاحتی رفته‌اندکه نسبت به دوری یانزدیکی مقصد در مجموع ۶ هزار میلیارد تومان ارز دولتی دریافت کردند.یعنی دولت هزینه سفر یک نفر از اعضای یک خانواده سه نفره برای سفر به پاتایا را می‌دهد!!!