سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه350)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

محمدی - تهران : پنجم مرداد سالروز اقامه ی اولین نماز جمعه در نظام اسلامی است. همانگونه که امام عزیز(ره) فرمودند: نماز جمعه از بزرگترین الطاف الهی بر ملت ایران است. امیدوارم ائمه ی محترم جمعه با جدیت و قاطعیت و صراحت و بیان مسائل روز، همواره در این سنگر بزرگ انقلاب، موفق باشند.

چند تلفن - اصفهان : تخلفات و حرمت شکنی های مکرر برخی اعضای شورای شهر و شهرداری اصفهان؛ موجب نگرانی جدی مردم شده است و در این راستا، ایت الله مهدوی(عضو مجلس خبرگان و امام جمعه موقت اصفهان)؛ با جدیت و مردانه جلوی منکرات آنان ایستاده است. امیدوارم دیگر بزرگان و تریبون داران و عناصر دلسوز؛با الگوگیری و حمایت از این عالم انقلابی؛ وظایف خود در دفاع از اسلام را عمل کنند.
 چند تلفن : نیروی انتظامی در یک اقدام شایسته یک رقصنده ی حرمت شکن فضای مجازی را دستگیر و بخشی از اظهارات وی برای عبرت سایرین از صدا و سیما پخش گردید. متاسفانه جمعی از هنرپیشه ها و برخی عناصر مشهور و حتی برخی روحانی نماها و سیاستمداران فرصت طلب، به نوعی از این رقصنده حمایت کردند. خواستم بگویم اگر با مفاسد فرهنگی برخورد نشود و از هیاهوی مفسدین و خاطیان؛ انفعالی حاصل شود، کشور خدای ناکرده شاهد تسلط اشرار خواهد شد.
 فاطمی - اهواز : رئیس اتحادیه صنف تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک اعلام کرده که فروش مانتوی جلوباز ممنوع است.امیدوارم این قانون در سراسر کشور اجرایی گردد.
 صابر - قم : در جریان تظاهرات مردم استان بصره در عراق و شهرهای نجف و کربلا، برخی از عوامل وابسته به آمریکا، با تحریک مردم، جمهوری اسلامی ایران را عامل مشکلات اقتصادی عراق معرفی کرده و اقدام به سردادن شعار علیه نظام اسلامی نمودند.همین حرفها و شایعات را هم در ایران علیه مردم عراق می زنند،تا سیاست انگلیسی(تفرقه بینداز و حکومت کن) اجرایی شود.