سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه351)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

قاسمی - تهران : در حاشیه ی مسائل جاری کشور، ظاهرا دستهایی با سوء استفاده از اشتغال فکری متولیان و مردم به مسائل اقتصادی، در حال تخریب باورها و اعتقادات مردم و حریم شکنی از طریق برخی فیلم های سینمایی و تولیدات به اصطلاح هنری هستند.
مثلا بتازگی چند فیلم با مجوز دولت و وزارت ارشاد بر پرده ی سینماهای کشور به نمایش درآمده که حاوی مجموعه ای از مفاسد و حریم شکنی ها و بی حیایی است به گونه ای که اکثر افرادی که با خانواده به تماشای این فیلم ها می روند، با نگرانی و شرمندگی از الفاظ و حرکات و کنایه های این فیلم ها، در مقابل اطرافیان خود مواجه می شوند.
 قلهکی - تهران: ‏اینکه در بین 92 نماینده مجلس سوال کننده راجع به وضعیت اقتصادی کشور از رئیس جمهور حتی نام یک نماینده از تهران هم نیست، جای تامل دارد! شاید تمام گرانی های بازار مربوط به شهرستانهاست و در تهران همه چیز آرومه! و شاید هم مسائلِ دیگری مطرح است. خلاصه یاد مدرس‌ها و دیالمه‌ها زنده باد.
 فدایی - قم: بلافاصله بعد از اعلام آمادگی ترامپ برای مذاکره، افرادی همچون آقایان: ناطق نوری و محسن هاشمی و افرادی در دولت و مجلس هول کرده و سیگنال مثبت دادند! واقعا این افراد چقدر از آرمان ملت ایران و انقلاب دور شده اند!!
 چند تلفن - اصفهان: متاسفانه از یک تریبون رسمی در اصفهان؛ موضوع برخورد با مفسدین و اخلالگران در بازار سکه و تخلفات دولتی پیرامون آن، توجیه شد که اعتراض جدی مردم را بدنبال داشت. چرا برخی آقایان، نسبت به مسئولیت و جایگاه و سخنان خود دقت نمی کنند؟!
 سالمی - اهواز: در اوج گرفتاری اقتصادی مردم، تعطیلات دو هفته ای مجلس برگزار شد. آیا این وضعیت در شان خانه ملت است؟!
 عباسی- بندرعباس: در این وضعیت آشفته ی سکه، زندانیان مهریه بسیار زیاد شده اند و بدهکاران مهریه نیز دچار مشکل و در آستانه ی زندان هستند. قوه قضائیه برای این شرایط خاص فکری بکند.