سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه353)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

احمدی - تهران : اخیرا یک منزل کوچک منسوب به آقای هاشمی رفسنجانی را با برخی وسایل فرسوده افتتاح و بعنوان موزه ی هاشمی به مردم معرفی می کنند! خواستم بگویم چطور آن منزل مجلل خیابان دزاشیب ؛که فقط سند آن چند سال پیش، 10 میلیارد تومان برای فرزندش مهدی وثیقه گذاشته شد را نشان مردم نمی دهند و مبل پاره را بعنوان وسایل شخصی او در موزه قرار می دهند. اما همین جماعت، برای مرقد امام محرومان، کاخ مجلل می سازند تا زندگی هر دو را تحریف شده به مردم معرفی کنند.
عباسی - اراک: به تازگی با حملاتی که به جایگاه ولایت فقیه می شود، امثال حجاریان نیز جسارت پیدا کرده و تراوشات بیمارگونه ی فکری خود را علیه ولایت فقیه منتشر کرده و شبهه افکنی می کنند. مردم این جماعت را خوب می شناسند و می دانند که این افراد همان تئوریسین ها و عمله ی کودتای 88 هستند و از نظر ملت مطرودند.
 چند تلفن: در اصفهان با وجود آن که حقوق کارگران شهرداری چند ماه است به تعویق افتاده، اما شهرداری اصفهان با بودجه ی چند میلیاردی اقدام به برگزاری جشنواره ی فیلم کودک و نوجوان نموده و مبالغ هنگفتی از جیب مردم و کارگران مظلوم شهرداری را برای تفریح و میهمانی هنرپیشگان در جشنواره ای خنثی خرج می کند. واقعا چرا؟!!
 فاطمی - قم: اخیرا آقای ظریف در مصاحبه با سی ان ان گفته است که من اشتباه کردم به آمریکائیها اعتماد کردم و آمریکائیها بدنبال اجرای مجدد کودتایی شبیه 28 مرداد در ایران هستند. واقعا ملت ما چقدر تاوان و خسارت داد تا امثال آقای ظریف به اشتباه خود پی ببرند، ( که البته همچنان بعید است)حال آن که رهبر انقلاب بارها خطر اعتماد به امریکا را گوشزد نموده بودند!
اسدی - اصفهان: چه خوب است که مسئولان و ائمه ی مساجدی که نزدیک پارکها و فضای سبز قرار دارند، این فریضه ی بزرگ و الهی را حداقل هفته ای یک بار در تابستان درپارکهای نزدیک مسجد برگزار کنند تا فضای معنوی در این مکانها حاکم شود و امر به معروف و نهی از منکر عملی اجرا شود.