سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه354)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

حسینی - تهران : اخیرا آقای اژه‌ای در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران گفته:چند روز پیش در جمع نمایندگان مجلس بودم. آنجا یکی از نماینده‌ها گفت که قوه‌قضائیه باید مثل مرحوم خلخالی عمل کند. گفتیم با قانون یا بی‌قانون؟ گفتند با قانون. گفتم این قوانین را شما تصویب کردید!.
خواستم به آقای اژه ای بگویم: اخیرا رئیس قوه قضائیه طی نامه ای اختیارات ویژه ای را از رهبر انقلاب دریافت کرده است و الان دیگر مانعی قانونی بر سر راه این قوه وجود ندارد.لطفا اقتدار نظام و برخورد با دانه درشت های واقعی و معروف را به ملت ایران نشان دهید.
 یاحقی - ماه شهر: وقتی اعلام شد که قرار است خودرو پراید ثبت نام شود،از همان دقایق اول ثبت نام، ظاهرا حدود 6 میلیون نفر سایت را مشاهده کرده‌اند و در یک لحظه 700 هزار نفر خواستار ورود به سایت برای ثبت شده‌اند. واقعا آیا اگر خود مردم هم اندکی حرص و ولع خود برای کسب سود بیشتر و دستیابی به منافع مادی را کنار بگذارند، بسیاری از مشکلات حل می شود. همچنین صف کشیدن بیهوده برای دریافت پوشک و دستمال کاغذی و ... در شان ملت ایران نیست.
 فاطمی - اصفهان: امام جمعه ی موقت اصفهان در خطبه های نماز جمعه نسبت به هزینه شدن 6 میلیارد تومان بودجه ی بیت المال برای جشنواره ی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان (آن هم در حالی که حق کارگران شهرداری ماههاست پرداخت نشده)انتقاد کرده و مسئولان شهری که وعده ی شفافیت مخارج را داده بودند همچنان سکوت کرده اند. آیا کسی نیست از این مسئولان بازخواست کند؟
  امیدنژاد- اهواز: با دیدن فیلم های مربوط به حمله ی عده ای فریب خورده به کنسولگری ایران در بصره، به عمق خطراتی که امنیت ملی کشور را تهدید می کند پی خواهیم برد. نتیجه ی دعوا و اختلاف و گوش دادن به تحریک های ضدانقلاب همین است که فرصت طلبان، به هیچ کس رحم نمی کنند و امنیت که بالاترین نعمت است، مخدوش و متزلزل می شود.