سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه355)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

 شاه زیدی - قم : بعد از گذشت چندین هفته از کسب دستور ویژه از رهبر معظم انقلاب توسط قوه قضائیه، این قوه همچنان خبری از برخورد با دانه درشتها و یا برگزاری دادگاه آنها را اعلام نکرده است! مگر قرار نبود با مفسدین اقتصادی «در هر سطح و جایگاه» برخورد«فوری» شود؟!! چرا مسئولان قضایی یک سخن و شعار را خوب ادا می کنند اما در مقام عمل، آنگونه که باید قاطعیت وجود ندارد؟ این مسائل موجب ناراحتی و ناامیدی مردم می شود.
 غفاری - اصفهان : واقعا چه بر سر برخی مسئولان آمده که اعتماد به آفریننده و مالک هستی که وعده نمود«اگر مرا یاری کنید، شما را یاری می کنم» را رها کرده و به دسائس شیطانی برجام و 2030 و fatf و... روی آورده و اعتماد نموده اند. در حالی که عقوبت این پیمانهای استعماری مانند روز، روشن است؟ واقعا متاسفم...
 عالم پور - اراک : موضوع حمله به یک روحانی مظلوم و به شهادت رساندن وی در مشهد، گرچه در میان اخبار مربوط به محرم، کمرنگ شد، اما از دو جهت قابل تامل است: اولا لزوم هوشیاری مسئولان امنیتی و پیگیری ماجرا و مشخص شدن قاتل این شهید بزرگوار و موضوع بعدی، بحث تسلط اشرار و جولان آنان در جامعه است که متاسفانه هر از گاهی منجر به چنین مسائل تلخی می شود. اگر با قاطعیت در صحنه حاضر نباشیم و نعمت وجود انقلاب و نظام اسلامی نبود، با یکایک عناصر متدین و انقلابی چنین رفتاری می کردند.
 صابریان - تهران : اخیرا مشخص شده که خانم ملاوردی مشاور رئیس جمهور در امور شهروندی، با لایک کردن برخی مطالب مربوط به «مسیح علی نژاد» ضدانقلاب، به نوعی با وی هم عقیده است. از سوی دیگر فائزه هاشمی هم در یک مصاحبه ی بسیار بد و جنجالی، اخیرا از مسیح علی نژاد دفاع کرده است. واقعا باید با این عناصر که نان نظام را می خورند و اینگونه نسبت به ارزشهای انقلاب جفا می کنند، چه رفتاری داشت؟!