سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه356)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

 صابری - تهران : پس از تصویب معاهده ی استعماری FATF در مجلس، پروانه سلحشوری نماینده ی تهران که چندی قبل نیز در نطقی, همه ی دستاوردهای نظام را به باد انتقاد گرفته بود, با نوشتن توئیتی با جسارت اعلام کرد: جناب کیهان و دلواپسان، با افتخار می‌گویم که با همان گردن شکسته آمدم رای دادم و رای دادیم علیه چرخه فاسد پولشویی و حمایت مالی از تروریسم در ایران و جهان. ‌‎
به عبارت بهتر, وی رسما نظام و مخالفان این معاهده را به حمایت مالی از تروریسم متهم نمود که خوراک خوبی برای رسانه های ضدانقلاب محسوب می شود. اکنون جا دارد قوه قضائیه و هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان برای برخورد با این عنصر خاطی اقدام کنند.
 اسدی - خوزستان : حمید فرخ نژاد بازیگر سینما که همواره مشغول نق زدن و توهین و کنایه نسبت به نظام است، اخیرا در یک مصاحبه ضمن آن که گفته در هر ماه 10 هزار دلار(حدود 100 میلون تومان) برای همسر و فرزندم که مقیم آمریکا هستند می فرستم، گفته است: اگر خم به ابروی فرزندم بیاید، میخاهم 80 میلیون ایرانی نباشند! خواستم این سخن ناشایست هنرپیشه ی مدعی را با پدر و مادر شهیدی که چهارفرزند خود را برای دفاع از اسلام و ملت به جبهه فرستادند و مردانه پیکر آنان را تشییع کردند، مقایسه کنیم تا عمق نادانی و خودخواهی این جماعت مدعی را بیشتر درک کنیم.
 عالمی - قم : سخنان ترامپ در مورد عربستان که آنها را ملزم به پرداخت مبالغ گزاف برای حفاظت از عربستان و دوام حکومتشان می کرد, آبروی سران حاکم وهابی را بر باد داد و نقطه ی عطفی در بیداری ملت های منطقه برای پایان بخشیدن به زورگویی آمریکا و نوکران آنان در منطقه است ان شاءالله.
 امیری- مشهد: از اقدام قوه قضائیه برای احضار زیباکلام و علی دایی و برخی هنرپیشه ها که پول مردم را بعنوان کمک به زلزله زدگان دریافت کردند اما از سرنوشت آن اطلاعی در دست نیست, تشکر می کنیم.