سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه357)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

حقیقی- بندرماهشهر: ربوده شدن 14 مرزبان در سیستان و بلوچستان، واقعه ی تلخی بود که نشانگر گستاخی دشمنان و لزوم توجه و آمادگی بیشتر همگان در داخل است. امیدوارم این مسئله با اقتدار نظام اسلامی و آزادی این 14 عزیز حل شود؛ اما باید مساله ی نفوذ را در همه ی مراتب جدی گرفت و به آن توجه نمود.
 امیدی - تهران : وزیر ارتباطات، اخیرا اعلام کرده که قبض یک دوره ی تلفن همراهش 1 میلیون و دویست هزار تومان بوده است. واقعا فردی که قبض موبایلش، به اندازه ی حقوق یک ماه یک کارگر است، می تواند درد و رنج محرومان را درک کند؟!
 احمدی - ارومیه: از وقتی انتقادات به وزیر بهداشت بدلیل گفتار و عملکردش بالا گرفته، صدا و سیما تقریبا هر شب یک خبر یا کلیپ در مورد خدمات وی پخش می کند! سوال من این است که صدا و سیما جای مطالبه ی مردمی است یا رفیق بازی؟!
 چند تلفن - اصفهان: متاسفانه از تریبونی که باید منطبق بر موضع رهبر معظم انقلاب، از قراردادهای استعماری انتقاد شود، از مصوبه ی نابجای اخیر مجلس برای FATFدفاع شد و مردم نیز بشدت معترض شدند. چرا آقایان نسبت به جایگاه و مواضع خود دقت لازم را ندارند؟!
 یک طلبه- کرمان: میراث فرهنگی، یک مسجد در شهرستان بم را به گونه ای بازسازی می کند که پای گردشگران خارجی را به این مکان مقدس باز کند. این مسئله با وجود نامه ی دیوان عدالت اداری و موضعگیری امام جمعه ی محترم همچنان ادامه دارد. مگر کشور قانون ندارد که سلیقه ی یک مسئول بر قوانین بالادستی حاکم می شود؟
 عباسی- سمنان: کسانی که برای تامین بدیهی ترین امکانات بهداشتی خانمها ناتوان است، داعیه دار ورود خانمها به ورزشگاه ها شده است. آقایان وظایفتان را انجام دهید، سعی نکنید مردم را فریب دهید.