سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه358)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

 زنگ عبرت:

حسینی - تهران : هفته ی بسیج را به رهبر بسیجی انقلاب و همه ی غیورمردان بسیج که این روزها بیش از گذشته مورد هجوم بدخواهان انقلاب و منافقین هستند، تبریک می گویم و امیدوارم آرزوی حضرت امام(ره) در حاکمیت تفکر بسیج بر مسئولان کشور، هر چه زودتر با کنار رفتن برخی از مسئولان کنونی محقق شود.
 مولایی - قم : عده ای از مریدان تشیع انگلیسی، امسال با یک سازماندهی منسجم، تبلیغ کردند که پس از محرم نیز مردم عزادار بمانند و تا نهم ربیع الاول،بعنوان دهه ی محسنیه! سیاه بپوشند. این افراد نام هفته ی وحدت را به هفته ی برائت تغییر داده و بدنبال تشدید تفرقه میان مسلمین هستند. همین افراد عامل گرایش به سمت داعش و وهابیت و شیعه کشی در پاکستان و عراق و سوریه و نیجریه و... هستند.امیدوارم با عوامل و سران این جریان برخورد لازم صورت بگیرد.
 نصر - اهواز:اخیرا نیروی انتظامی پلاکهای جدید اتومبیل ها را به گونه ای طراحی کرده که آرم مقدس الله از پرچم جمهوری اسلامی حذف و بجای آن کلمه ایران را به انگلیسی گنجانده اند، این اقدام دقیقا بر خلاف شعائر اسلامی و گامی در جهت حذف نمادهای انقلابی است که باید با اعتراض خواص و دلسوزان فورا لغو شود.
 فردوسی - اصفهان : شهرداری اصفهان، در یک اقدام عجیب و نگران کننده نام ابوذر، صحابی بزرگ پیامبر اسلام(ص) را از یک خیابان حذف و نام قدیمی دوران طاغوت بنام(آذر) را جایگزین نمود. هر چند مردم متدین در حال اعتراض هستنداما از نخبگان و بزرگان نیز انتظار می رود در این زمینه با جدیت وارد عمل و برخورد شوند و نگذارند شعائر و اسامی دینی و مقدس توسط عده ای معلوم الحال حذف شود.
 اسدی -آبادان :آقای رئیس جمهور طی سخنانی از وارد شدن زنان به ورزشگاه ها حمایت کرده و گفته با هزینه های کم می توان رضایت مردم را بالا برد! خواستم بگویم ایشان بر اساس کدام سواد فقهی چنین مجوزی را صادر نموده و وقتی ایشان رسما این اقدام را در راستای افزایش رضایت برخی از مردم معرفی می کند، یعنی اعتراف کرده که از انجام مطالبات اصلی مردم ناتوان مانده و با این کارها می خواهد رضایت کاذب ایجاد کند!