سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه359)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

 روز پنج شنبه 24 آبان رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی وی، در یک تصادف فوت شدند و سیل پیامهای تسلیت همراه با برگزاری انواع مراسم ها در شهرهای مختلف با بودجه ی چندصد میلیون تومانی از بیت المال انجام شد.
 اما نکته ی پرحاشیه ی این ماجرا، دفن غیرقانونی آقای تاج الدین معاون حقوقی و پارلمانی سازمان تامین اجتماعی در گلستان شهدای اصفهان بود که با اعتراض شدید خانواده معظم شهداء و ایثارگران همراه شد.
 این اعتراض، دو دلیل عمده داشت:
اولا گلستان شهدای اصفهان بعنوان دومین گلزار شهدای جهان اسلام(بعد از بهشت زهرا(س)) از قوانین خاص و محدودیت های بسیار ویژه ای برای دفن افراد برخوردار است و فقط شهدا و جانبازان بالای 70درصد اجازه ی دفن در این مکان را دارند و حتی پدر سرداران شهید خرازی و صفوی و برخی جانبازان و.. نیز در این مکان اجازه ی دفن نیافتند. لذا دفن آقای تاج الدین در این مکان مقدس، نوعی بی عدالتی و دهن کجی به ایثارگران بود.
ثانیا آقای تاج الدین از عناصر غیرخوشنام سیاسی و از متحصنین مجلس ششم و امضاء کنندگان نامه ی جام زهر به رهبر معظم انقلاب و حامیان فتنه ی 88 بود که اصلا عملکرد وی نسبتی با شهدای عزیز نداشت.
 متاسفانه هواداران آقای تاج الدین ضمن حمله و ضرب و شتم همسران و فرزندان شهداء و روحانیت و کشیدن چادر و انداختن عمامه و... او را بصورت غیرقانونی و با استفاده از گردنکشی و کتک کاری به خاک سپردند و فجایعی کم نظیر را در این راستا به انجام رساندند.
 متقابلا خانواده معظم شهدای مضروب شده به دستگاه قضایی شکایت کرده و صدها خانواده شهید از سراسر کشور با امضای طوماری خواستار مجازات عوامل این هتک حرمت شدند.
 اکنون  مردم انقلابی منتظر اقدام بنیاد شهید در برخورد با مدیر خاطی و دستگاه محترم قضایی در برخورد با عوامل ضرب و شتم و اهانت به شهدای گرانقدر و خانواده معظم آنان هستند.