سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه360)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

جوابیه: پس از درج یک پیام مردمی در شماره گذشته، مبنی بر حذف آرم مقدس الله و جایگزینی کلمه IRAN  در پلاک اتومبیل ها، پلیس راهور ناجا توضیحاتی را ارسال نموده و تصریح کرده  است:
« هیچگونه تغییری در فیزیک پلاک ملی وسائط نقلیه اعم از خودرو و موتورسیکلت  از دهه ی 80 تاکنون به عمل نیامده است و ممکن است افراد متخلف نسبت به مخدوش کردن پلاک اقدام نموده باشند که این اقدام غیرقانونی بوده و برابر مقررات، اعمال قانون می شوند».
  ضمن تشکر از پاسخگویی عزیزان پلیس راهور، با توجه به فراگیر شدن این تخلف در شهرهای مختلف, لازم است با جدیت، نسبت به برخورد قانونی با آن، اقدامات لازم صورت گیرد.
 فاطمی-قم : دیدار شاپرک شجری‌ زاده از مواجب‌بگیرهای (کشف حجاب کننده) همکار با مسیح علینژاد در پروژه دختران خیابان انقلاب  با سناتور کاتلر کانادایی(از حامیان جدی منافقین) ودر خواست تحریم ایران توسط وی را  می‌توان نمادی ازآشکارشدن حلقه وصل تروریست‌های مجاهدین خلق با باند پهلوی و سلطنت‌طلبان دانست.
 طباطبایی-تهران : گفته می شود جهانگیری معاون اول رئیس جمهور طی نامه ای 5 صفحه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب، از بی اعتمادی همگان به دولت گلایه و خواستار رفع حصر سران فتنه برای حل مشکلات اقتصادی کشور در پرتو وحدت ملی!! شده است. امام خامنه ای هم در حاشیه ی نامه، علت این بی اعتمادی را حملات این دولت به خدمات دولت های قبل از خود و عمل نکردن به وعده ها دانسته اند.
 باقریان-اهواز: اخیرا روزنامه اصلاح طلب بهار، با تیتر کردن جمله ی روحانی که گفته: مخالفان FATF از اسلام چه می فهمند، تصویر رهبر معظم انقلاب را در ذیل آن قرار داده! ما منتظر اقدام قاطع دستگاه قضایی در برخورد با این هتاکی و اهانت بزرگ هستیم.