سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه361)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

صابری - تهران : یوم الله 9 دی یادآور تودهنی محکم ملت به فتنه گرانی بود که متاسفانه بعد از مدتی رنگ عوض کرده و بر برخی مصادر حاکم شدند، امیدوارم با مشخص شدن ناتوانی و بی کفایتی این افراد، آنان برای همیشه از حاکمیت بر مسئولیت ها حذف شوند.
 دانش- قم : 20 دی ماه سالروز شهادت میرزا تقی خان امیرکبیر، بزرگمرد عرصه ی خدمت در تاریخ ایران است. همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، اینهمه خدمات ماندگار امیرکبیر، تنها در 3 سال صدارت او انجام شد، چگونه است که برخی دولتمردان ما بعد از 5 سال مسئولیت اجرایی، کار موثری برای حل مشکلات کشور انجام نداده اند؟!
 فتح اللهی - اهواز : بسیج دانشجویی ۶۰ دانشگاه کشور از دادستان درخواست کرده اند به توهین نماینده مجلس رسیدگی کند و نوشته اند:تا چه زمان باید شاهد این امر باشیم که عده ای بعداز رسیدن به قدرت جایگاه اصلی خود را فراموش کرده و با نگاهی ناشی از تکبر به صاحبان اصلی این مملکت توهین نمایند؟ تا چه زمان باید ندانم کار عده‌ای قلیل به پای انقلاب و نظام نوشته شود؟
 ابراهیم زاده-  اراک: در حالی که ظریف وزیر خارجه ی جمهوری اسلامی، با موضعی کاملا انفعالی در مورد اسرائیل، سخن امام(ره) را نیز تحریف کرده است، محمد صلاح بازیکن مصری باشگاه لیورپول به مسئولان این باشگاه مهم هشدار داده که اگر بازیکن اسرائیلی جذب کنید، من از این تیم خواهم رفت. خوب است برخی مسئولان ما عزت را از این قهرمان مصری یاد بگیرند.
 شریف - تهران : در آستانه ی سالگرد فوت آقای هاشمی، پسر وی اخیرا طی مصاحبه ای اعلام کرده اصلا استخر فرح وجود خارجی نداشته و ساخت این استخر محل فوت آقای هاشمی، مربوط به سالهای پس از انقلاب است. خواستم بگویم این محل از قبل از انقلاب، معروف به (عمارت کوشک) و مربوط به کاخ سعدآباد و محل تفریح فرح پهلوی بوده است.