سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه363)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

فاطمی- تهران : بر اساس لایحه بودجه ۹۸ دولت ،‌ ۲.۵ درصد از درآمد ۲۰۸ هزار میلیاردی دولت ، حاصل از جرایم و خسارت است . در این میان، درآمد ۴۰ هزار میلیارد ریالی حاصل از جرایم رانندگی است. این بخش نسبت به امسال (سال ۹۷)‌ رشد ۳۳ درصدی داشته است . بنابراین باید از مردم درخواست کرد به منظور تحقق درآمدهای پیش بینی شده در بودجه و جلوگیری از کسری بودجه دولت که منجر به استقراض از بانک مرکزی و افزایش نقدینگی و تورم می شود، نه تنها برای ترمیم و اصلاح وضعیت رانندگی خود اقدام نکنند بلکه تلاش کنند با تخلف بیشتر و افزایش ۳۳ درصدی جرایم سالانه رانندگی، به دولت در تامین مخارج خود کمک کنند!
 زارعان- قم: با تغییر و تحولاتی که چندی است در دانشگاه آزاد اسلامی شده است، جریان ها و اساتید انقلابی در این مجموعه ی مهم آموزشی، تقویت شده اند و از جمله روزنامه ی فرهیختگان، متعلق به دانشگاه آزاد، به کلی متحول شده و در حال حاضر تیم انقلابی این روزنامه، آن را به یکی از بهترین سنگرهای دفاع از ارزشها و انقلاب تبدیل کرده اند. گزارشها و مطالب کم نظیر این روزنامه واقعا قابل تقدیر است. اجرشان با شهداء
 عباسی- اصفهان : با وجود مشکلات و گرفتاری مردم، برخی از مرفهین در مجالس عروسی یا عزای خود، آنچنان ریخت و پاش و اسرافی می کنند که روی اشراف خارج از کشور را نیز سفید کرده اند. تالارهای مجلل و غذاهای رنگارنگ و تاج گلهای متعدد میلیونی و انواع تجمل در اوج فقر و گرفتاری مردم، یک منکر بزرگ اجتماعی است که باید بشدت تقبیح شود. هر کدام از ما باید حتما در عرصه ی نهی از منکر عاملان این منکرات، در حد توان به وظیفه ی خود عمل کنیم.