سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه364)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

صابر- تهران : به کوری چشم دشمنان انقلاب و بدخواهان، چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را هم جشن گرفتیم و با ذکر مقدس یافاطمه الزهرا(س)، آینده ی انقلاب را با قوت و عزم بیشتری تضمین خواهیم نمود.  این عید بزرگ بر همگان مبارک باد.
 حیاتی- اصفهان : 25 بهمن ماه، سالروز صدور فتوای تاریخی امام خمینی(ره) علیه سلمان رشدی ملعون است. ضمن گرامیداشت این اقدام جهانی حضرت امام(ره)، آرزو میکنم در مقطع کنونی هم اهانت کنندگان به مقدسات مردم چه در فضای مجازی و چه در رسانه ها، با برخورد قاطع دستگاه قضایی مواجه شوند.
 اعتصامی- قم: جشنواره ی فجر امسال، بیشتر به سالن مد و محل اهانت به ارزشهای انقلاب شبیه بود. اگر جلوی این هنرپیشه ها و عناصر خودباخته گرفته نشود، رفتار آنان به جامعه و جوانان نیز سرایت خواهد کرد و آن وقت همه ی زحمات بر باد خواهد رفت. ظاهرا به مسئولان امیدی نیست. خوب است نیروهای انقلابی با تمرکز بر این جریان و آتش به اختیار و کار فرهنگی، نسبت به نهی از منکر این افراد و افشای عوامل این فجایع فرهنگی و مقابله با آنها اقدام کنند.
 شریفی- خوزستان : دولت بجای عذرخواهی از تحمیل برجام به ملت و هدردادن فرصت ها و منابع و منافع ملی، و بجای نظرخواهی و مشورت با دلسوزان و صاحبنظران و بجای کار و تلاش و جبران خساراتی که وارد کرده است، طلبکار هم شده و مردم و نظام را تهدید نموده اند که اگر لوایح استعماری پالرمو و اف آ تی اف در مجمع تصویب نشود، نرخ دلار باز هم جهش خواهد کرد! واقعا چرا اینقدر خودباخته اند؟تا کجا می خواهند به باج خواهی دشمنان گردن بگذارند؟ مگر اینها ایرانی و مسلمان نیستند؟!