سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت(نشریه366)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

 اکبری- تهران : به تازگي فيلمي از نماز خواندن  میرحسین موسوی به عنوان پیش نماز  منتشر شده است که نكات جالب توجه درآن وجود دارد:1) اگر سردمدار اصلي فتنه 88 در حصر است پس اين تعداد افراد حاضر در محل با چه مجوزي در محل حصر او حضور دارند.2) یک جوان در ابتداي فيلم به موسوی اقتدا كرده، سپس ظاهرا نماز را به فرادا تبديل مي‌كند و با ركوع و (يك سجده)به ركعت بعد مي‌رود و به ناگاه صحنه برگزاري نماز را ترك مي‌كند3)طبق فتوای مراجع، اقتدا به کسی که به جهت عذری از صندلی استفاده می‌کنه برای کسی که می تواند ایستاده نماز بخواند صحیح نیست.واقعا این آقای نخست وزیر سابق! و رئیس جنبش سبز, در 77 سالگی, هنوز احکام نماز خواندن را هم بلد نیست؟!
 اصلانی- قم:چرا دولت، موضوع ادغام 5 بانک نظامی در بانک سپه را با این فوریت دنبال می کند؟ آیا این هم از دستورات FATF و در راستای محدودیت دور زدن تحریم ها نیست؟!
 کرم بیگی- کرمانشاه:عده ای از نمایندگان مجلس به همراه علی مطهری به دیدار خاتمی رفته اند و از وی رهنمود گرفته اند! آیا این اقدام اعلام جنگ با نظام و همراهی با فتنه و خیانت به رای مردم نیست؟!
 فاتح- تهران :آقای روحانی که شعار می داد «به عقب بر نمیگردیم» زمزمه ی احیای کوپن را آغاز کرده  است. در قاموس غربگرایان،آین معنای عدم بازگشت به گذشته است؟
 منانی- اصفهان :برخی فتنه گران و اصلاح طلبان که در موقع انتخابات 96، آقای رئیسی را «آیت الله اعدام» لقب می دادند، اکنون در آستانه ریاست ایشان بر قوه قضائیه لقب«مرد منطقی و معتدل» داده اند! این تغییر رویکرد از ترس قاطعیت ایشان و در راستای تاثیرگذاری بر آقای رئیسی است که حتما موفق نخواهند شد.