سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت (نشریه376)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

صالحی - اهواز: خوشحالیم که توطئه ی همزمان دشمنان اسلام در عراق و ایران برای بر هم زدن امنیت در استانه ی اربعین با هوشیاری دو ملت ایران و عراق ناکام ماند. به لطف الهی همایش عظیم و جهانی اربعین امسال در امتداد پیروزی های بزرگ امت اسلامی، نابودی آمریکا و صهیونیسم و آل سعود و زمینه سازی ظهور را رقم خواهد زد.
 ابوالحسنی - تهران: پیرو دستور آیت الله رئیسی، با پیگیری مسئولان قضایی در سراسر کشور طی ۶ ماه گذشته مشکلات بیش از ۶۰ کارخانه, کارگاه، معدن، مجموعه و ... رفع گردیده است. دولت هم در این شش سال بسیاری از کارخانه‌های بزرگ مثل ارج، هپکو اراک، هفت تپه و ... را تعطیل کرد.این است تفاوت مدیریت جهادی با تفکر غربگرایی.
 میرشفیعی - قم: برخی مدعیان جریان موسوم به«بهار» از تخریب مبانی انقلاب به تشکیک در معارف اعتقادی نظیر: ولایت فقیه، ائمه معصومین و حتی نسبیت گرایی دینی سقوط کرده اند. نظریات و افکار خطرناکی که برخی از این افراد در فضای مجازی و... منتشر می کنند، آینده ی نگران کننده ای را برای آنها رقم خواهد زد. امیدوارم مسئولان امر با اطلاع رسانی در مورد ارتباط ها و افکار واقعی این جریان، از ناآگاهی برخی از هواداران آنها جلوگیری کنند.
 قاسمی - یاسوج: در مجلس، بجای تصویب موضوع مهم شفافیت آرای نمایندگان، فوریت «شفافیت آرای نظام تقنینی» تصویب شد. به عبارت بهتر، نمایندگان بجای موافقت با شفاف شدن آرای خود، خواستار شفاف شدن آرای مجمع تشخیص مصلحت، شورای نگهبان، مجلس خبرگان، شورای عالی انقلاب فرهنگی و... شده اند که در بسیاری از موارد بر خلاف امنیت ملی و مصالح کشور است و پیداست که طراحان این موضوع، نمی خواهند این مسئله به نتیجه برسد!
ـــــــــــــــــــــــــ
 بدنبال درج یک پیام مردمی در شماره 374 نشریه، وزارت اطلاعات اعلام کرد: آقای علوی وزیر اطلاعات، در دسته بندی خود درباره عوامل نفوذی ،برخی افرادی که شعار انقلابی می دهند را نفوذی دانسته است واین سخن شامل همه افراد انقلابی نمی شود.