سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت (نشریه378)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

توانا - تهران: حضور پرشور امسال مردم و جوانان و نوجوانان در راهپیمایی 13 آبان امسال نشان داد که مردم از کدخدا و یاران داخلیش نفرت دارند. آقایان کمی چشمانشان را باز کنند تا واقعیات جامعه را بهتر ببینند.
 یداللهی - قم: در میان احزاب اصلاح طلب، دعوای جدی برای سهم خواهی در انتخابات آینده به راه افتاده است. اما نیروهای انقلابی و جوان، فارغ از دلخوشی به این دعواها، باید با جدیت و وحدت و برنامه ی دقیق وارد عرصه شوند تا بتوانند در سنگر مجلس آینده از ولایت و انقلاب و حقوق معطل مردم دفاع کنند.
 چند تلفن - اصفهان: با وجود مجاهدات بزرگ دستگاه قضایی، اما برخی اتفاقات در اصفهان، موجب نگرانی مردم شده است. مثلا بعد از 4 سال انتظار، پرونده قضایی هزار صفحه ای مربوط به شوهر یکی از نمایندگان اصفهان در مجلس، که با صدور قرار وثیقه 14 میلیارد تومانی و بازداشت موقت و برکناری یک شهردار شروع شده بود، بدون توضیحی به مردم با صدور حکم یک میلیون تومان جزای نقدی بدل از شلاق بسته شد و یا قریب یک سال است که به شکایت صدها خانواده ی شهید از عاملان دفن غیرقانونی یکی از عوامل فتنه در گلستان شهدای اصفهان و حمله و هتک حرمت به خانواده ی معظم شهداء رسیدگی نشده است. امیدوارم در این زمینه اقدامی عاجل و لازم از سوی ریاست محترم قوه قضائیه صورت گیرد.
 دست افشار - اهواز: در خبرها خواندم که پنج دفترخانه بدلیل اجرای مراسم عقد آریایی، پلمپ شده است. واقعا کار به کجا رسیده که برخی دفاتر رسمی هم چنین اعمال ننگین و نامشروعی را انجام می دهند! مسئولان محترم در زمینه ی مسائل و معضلات فرهنگی کاری بکنند. وضع حجاب و عفاف و روابط اجتماعی، نیاز به یک جراحی جدی دارد قبل از این که خدای ناکرده به فاجعه ای بزرگ منجر شود.
 فهمیده - تهران: آقای روحانی وظایف خود در رسیدگی به معیشت مردم را فراموش کرده و جنجال درست می کند. این ها با زمزمه ی گران کردن بنزین، باعث اجرای فاز دوم ناآرامی و نارضایتی هستند. مجلس و متولیان امنیتی کاری بکنند.