سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت (نشریه379)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

نبی - اصفهان: آقای رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت گفته است متشکرم که مردم صف خود را از اشرار جدا کردند!! خواستم بگویم اولا مردم به عشق رهبرشان همیشه در صحنه بوده و خواهند بود و هیچوقت صفشان با اشرار یکی نبوده است. برخی مسئولان بهتر است فکری به حال خودشان کنند و صف شان را از دشمنان و اشرار و مفسدان اقتصادی و سیاسی جدا کنند.
 چند تلفن: در کنار بررسی توطئه ی دشمنان و لزوم برخورد با اغتشاشگران، مسئولان باید این نکته ی مهم را هم مورد توجه قرار دهند که چرا بستر اکثر این ناآرامی ها بر خلاف گذشته، در محلات محروم و حاشیه ی شهرها فراهم شد و آیا نباید به مطالبات و معیشت مردم توجه بیشتری بکنند؟!
 آقاجانی- تهران: یکی از مسائل مهم در روزهای آینده، موضوع ثبت نام کاندیداهای مجلس از دهم تا 16 آذر (هفته آینده) است که برای هر عنصر انقلابی که توانایی حضور در مجلس را در خود احساس می کند، لازم است که ثبت نام کند تا ان شاءالله با تهیه ی لیست های متشکل از افراد دلسوز و توانا و جوان و انقلابی، مجلسی ماندگار رقم بخورد.
 فاطمی - قم: اخیرا حسین دهباشی کارگردان فیلم انتخاباتی آقای روحانی در فضای مجازی جمله ای نوشته که انعکاس زیادی در محافل خبری داشت. او نوشته است:  «دائما قیاس انصافا غیرمنصفانه ای می شود بین آقایان بنی صدر و روحانی، و لابد به جهت رندی و خودشیفتگی مشهودشان و استبداد رای و تفرقه ای که ایجاد کرده و می کنند و این مقایسه صرفا از کسی بر می آید که تاریخ را به واسطه شنیده یا از آتش جهنم نمی ترسد! لذا خودش را مدیون بنی صدر می کند!».
 الوند نژاد - اهواز: در میان دلخوری هایی که مردم از عملکرد آقای روحانی در قضایای اخیر دارند، واقعا نقش مهم و کلیدی آقای علی لاریجانی نباید فراموش شود. تعامل افراطی و همراهی نامتعادل او با دولت، زمینه ساز اصلی تضعیف مجلس و بسیاری از اشکالات موجود است. امیدوارم با تشکیل مجلس جدید، بجای امثال آقای لاریجانی نمایندگان انقلابی در قوه مقننه حضور پیدا کنند.