سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زنگ عبرت (نشریه384)

on . ارسال شده در زنگ عبرت

زنگ عبرت:

 ثابتی- تهران: نمونه ای از مدیریت فرهنگی: با پول بیت المال جشنواره فجر راه می اندازیم، بازیگر زن معلوم الحال روسری اش را برمی دارد، به ریش همه می خندد، بعد هم اتفاقی نمی افتد و فیلمش اکران می شود!
بعد درخیابان گشت ارشاد می گذاریم تا با کسانی که آن زن را به عنوان الگوی خود پذیرفته اند برخورد کنیم!
 سید امیر سیاح : عجیب نیست مجلسی که ماده۲۹ (شفافیت همه حقوق ومزایای مسئولان) را اجرا نمی کند، چطور «قانون شفافیت هزینه‌های انتخابات» را تصویب‌کرده؟
حل معما در ماده۱۱ این قانون است: اگر نامزدی در انتخابات تخلف مالی‌کند، تا ۸میلیون تومان جزای نقدی می‌شود!! اینها خودشون رو مسخره کردن یا مردم رو؟
  صبوری - اصفهان: به نظر من برخی جریان ها با حاشیه سازی پیرامون انتخابات، قصد داشتند که انتخابات برگزار نشود (اما با هشدار و عتاب امام خامنه ای روبرو شدند) و لذا در مرحله ی جدید، قصد دارند مردم را از حضور پرشور در انتخابات، دلسرد کنند. دامن زدن به گرانی های بی رویه در حوزه ی مواد غذایی و لوازم خانگی، افزایش شدید قیمت خودرو و... همه از تبانی های پشت پرده برای دلسرد کردن مردم در آستانه ی انتخابات حکایت دارد. تا مجلسی ضعیف و کم پشتوانه تشکیل شود و آنان بتوانند آن مجلس را نماینده ی اقلیت مردم خوانده و زیر بار قوانین آن نروند. مردم با حضور پای صندوق های رای باید کاری کنند که دیگران نتوانند برای سرنوشت آنان تصمیم سازی فراقانونی کنند.
اسدی - آبادان: صدا و سیما بهتر است تصاویر جنایات شاه و کشتار مردم در قبل از پیروزی انقلاب را نیز از آرشیو بیرون آورد و برای روشن شدن ذهن نسل های جدید پخش کند.
 فاضل- قم: در خبرها آمده بود که داماد حسن روحانی (کامبیز مهدی زاده) با استفاده از طلاق صوری پدر و مادرش کارت معافیت از سربازی گرفته است. اگر این خبر درست باشد کسی که با کلک از زیر خدمت سربازی نیز فرار کرده است چگونه می خواهد نماینده خدمت گذاری برای مردم باشد؟ البته به قول شاعر که گفت: کبوتر با کبوتر باز با باز؛ اینم داماد حسن روحانیه که سالهاست بدون مدرک دکترا، خود را دکتر روحانی معرفی کرد.