سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

فردا ظهور (نشریه376)

on . ارسال شده در فردا ظهور

محدث اهل سنت احمد بن حنبل به نقل از پیامبر اکرم(ص) آورده است: «نزدیک است که خداوند متعال اطراف شما را از عجم آکنده کند، آنان همچون شیرانی هستند که اهل فرار نیستند، آنان همچون شما می‌جنگند و غنایم شما را تصاحب می‌کنند».

فردا ظهور (نشریه375)

on . ارسال شده در فردا ظهور

در تفسیر المیزان، تفسیر مجمع البیان، تفسیر فخررازی، تفسیر روح البیان و تفسیر ابوالفتوح . ذکر کرده اند که مراد از این که یک عده ای می آیند و اسلام را احیا می کنند و عمل می کنند، جوان های آخرالزمان(از ايران) هستند .

فردا ظهور (نشریه374)

on . ارسال شده در فردا ظهور

حضرت امام حسین علیه السلام در مورد آیه «وَ الشَّمْسِ وَ ضُحاها» می فرماید: «شمس» وجود نازنین پیامبر(ص) است. «والقمر إذا تلاها» بعد از خورشید، قمر است که حضرت علی(ع) است. و مقصود از نهار در «وَ النَّهارِ إِذا جَلاَّها» روز ظهور امام مهدی(عج) است و زمانی که امام زمان(عج) ظهور می کند جهان را از تیرگی و تاریکی ها نجات می دهد.

فردا ظهور (نشریه373)

on . ارسال شده در فردا ظهور

حضرت مهدی صاحب الزمان(عج) فرمودند:  به خدا پناه مى ‏برم از کورى بعد از روشنایى و روشن بینى و از گمراهى بعد از هدایت، و از چیزهایى که موجب نابودى اعمال مى‏ شود و به او پناه مى‏ برم از آزمایشهاى هلاک کننده. زیرا خداوند متعال فرماید: آیا مردم تصور مى‏ کنند همین که گفتند ایمان آوردیم رها مى‏ شوند و مورد آزمایش قرار نمى‏ گیرند؟

فردا ظهور (نشریه372)

on . ارسال شده در فردا ظهور

حضرت امام علی علیه السلام در مورد برکات دوران ظهور می فرمایند: در آن دوران همانا شیعیان مان را می‌بینم که در مسجد کوفه خیمه‌ها زده و جلسات تعلیم قرآن به پا کرده‌اند و مردم را با معارف قرآن آن گونه که نازل شده، آشنا می‌کنند. حضرت امام محمد باقر علیه السلام نیز فرموده است: