سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

شوی انتخاباتی در جماران بدون امام(ره)(نشریه394)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

شوی انتخاباتی در جماران بدون امام(ره)
  دوشنبه 27 بهمن 99 حسن مصطفوی که عنوان«یادگار یادگار امام(ره)» را یدک می کشد و طبعا برای همین عنوان خودساخته، باید به لوازم آن پایبند باشد، حسینیه ی جماران را در اختیار برخی از عوامل فتنه ی 88، عناصر نهضت آزادی و برخی از مخالفان جمهوری اسلامی قرار داد تا در فضایی که روزی طنین صدای مبارک خمینی کبیر(ره) علیه منافقین و نهضت آزادی و لیبرالها در آن طنین انداز بود، صدای شوم افرادی به گوش برسد که همواره در مسیر مقابله با انقلاب اسلامی و نظام ولایی شناخته شده و مورد توجه دشمن قرار دارند.

سقوط اخلاقی ثمره ی دوری از معنویت(نشریه394)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

سقوط اخلاقی ثمره ی دوری از معنویت
 سالهاست که نخبگان فرهنگی، سقوط اخلاقی دنیای غرب را هشدار داده اند، اما وضعیت وخیم اروپا با سخنان تکان دهنده ی وزیر دادگستری فرانسه مبنی بر تعیین ۱۸ سالگی به عنوان سن قانونی برای ابراز رضایت نسبت به برقراری رابطه جنسی با اعضای خانواده(محارم)، عمق این وارونگی و انحطاط را مشخص کرد. دولت فرانسه که با بحران تجاوز جنسی افراد خانواده به کودکان مواجه است، تلاش دارد با قانونی کردن ازدواج محارم، به زعم خود بحران مذکور را حل و فصل کند.

نفوذ به بهان ی کرونا(نشریه394)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

نفوذ به بهانه ی کرونا
   تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی روزهای اخیر اقدام به درخواست تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت بهداشت و نوع تعامل و روابط متقابل این وزارتخانه با سازمان بهداشت جهانی نموده اند.
  از آنجا که این اقدام از اهمیت بسیار زیادی برای رفع شبهات موجود در موضوع بیماری کووید 19 برخوردار است و البته با توجه به سوالات مهمی که توسط نمایندگان مجلس در این زمینه مطرح شده است، به بخش هایی از شرح نمایندگان سوال کننده در این زمینه توجه می کنیم:

بحران های ساختگی برای اهداف نامعلوم(نشریه394)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

بحران های ساختگی برای اهداف نامعلوم
 در هفته های اخیر جریان های حامی دولت و اصلاح طلبان و توپخانه ی رسانه ای آنها، سعی کردند با بحران سازی و ایجاد جنجال، ذهن مردم را درگیر امور حاشیه ای کنند تا در پرتو آن بتوانند مطالبات برحق مردم را به فراموشی سپرده و از این رهگذر، برخی اهداف بر زمین مانده و انتخاباتی خود را نیز دنبال کنند.
مهمترین این حاشیه سازی ها عبارتند از:

از نقش مهم سینما غافل هستند(نشریه393)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

از نقش مهم سینما غافل هستند
 در اوج دورانی که محدودیت های کرونایی، سبک زندگی مردم را نیز تغییر داده است، گرایش به فیلم و سینما و طبعا تاثیرگذاری آن در میان مردم افزایش یافته است.
با این وجود، غفلت مسئولان امر از این بخش مهم و تاثیرگذار فرهنگی کشور، موجب تولید و نمایش انواع فیلم های سینمایی و سریال های خانگی شده است که برخی از آن ها علاوه بر ترویج بی بند و باری و فساد اخلاقی، صراحتا ارزش های انقلاب و اسلام را زیر سوال برده و نظام جمهوری اسلامی را به برنامه ریزی برای بی عدالتی و نابودی منافع ملت و ایجاد شکاف اجتماعی عمدی متهم می کنند.

اول نفس خود را دیده بانی کن!(نشریه393)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

اول نفس خود را دیده بانی کن!
  پس از ارتحال آیت الله علامه مصباح یزدی که با تجلیل بی سابقه از سوی رهبر معظم انقلاب وحضور انبوهی از علماء و مردم در تشییع آن بزرگوار، همراه بود، برخی از عناصر سیاست زده و همچنین دشمنان انقلاب و نظام به بهانه ی بخشی از سخنان آیت الله صدیقی در مورد علامه مصباح، حملات تندی را علیه اسلام، باورهای دینی روا داشتند تا از این رهگذر، عمق کینه ی خود به یاران صدیق انقلاب را به نمایش بگذارند.