سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

کج دهنی به انتظارات بحق مردم (نشریه354)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

کج دهنی به انتظارات بحق مردم
     در نظام جمهوری اسلامی، مجلس شورای اسلامی از جایگاه بسیار مهم و اساسی برخوردار است تا جایی که امام(ره) مجلس را در راس امور خوانده و بر مبنای اصول قانون اساسی، وظیفه ی نظارت و مطالبه گری در تمام امور، بر عهده ی نمایندگان ملت است.
در همین راستا، متاسفانه در ماه های گذشته، عملکرد مجلسی ها، نتوانست انتظارات مردم در کنترل و مهار اقدامات نابجای برخی مدیران و مسئولان دولتی را برآورده سازد و سکوت و بعضا همراهی کامل با سیاستها و وزرای دولت، حتی انتقاد جدی برخی دیگر ازنمایندگان دلسوزمجلس را بدنبال داشت.

لزوم نظارت و برخورد (نشریه354)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

لزوم نظارت و برخورد...
 یکی از معضلاتی که طی سالهای اخیر، فرهنگ و سیاست و اقتصاد و تقریبا همه ی امور کشور را تحت تاثیر قرار داده است، موضوع برخی از سلبریتی ها(خوانندگان و هنرپیشه ها و فوتبالیست های مشهور) است که در حال حاضر به یک معضل جدی تبدیل شده اند.
 متاسفانه بر اثر سیاست های غلط فرهنگی صدا و سیما و وزارت ارشاد، این افراد با تبلیغات فراوان، بعنوان پیشوایان و الگوهای فکری مردم به جامعه قالب شدند و اندک اندک، بخاطر عدم نظارت لازم از سوی نهادهای مسئول و افراط رسانه ها در تمجید و معرفی آنان و بهره برداری رسانه های غیرانقلابی و نشریات زرد و همچنین ظرفیت کم این افراد و شهرت فراوان آنان در جامعه، مشکلات فراوانی برای کشور ایجاد شده است.

کلاه گشادی که بر سر مردم رفت (نشریه354)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

کلاه گشادی که بر سر مردم رفت
 روزهای قبل از انتخابات گذشته را بیاد بیاوریم... آنجا که رهبر فرزانه ی انقلاب، با هشدار به همه ی مردم رای دهنده، آنان را به دقت هر چه بیشتر در انتخابات هشدار داد و فرمود: «هر چه انتخاب کنید برای خود انتخاب کرده‌اید. انتخاب خوب شما به خودتان برمی‌گردد، انتخاب با غفلت هم بدی‌اش به خودتان برمی‌گردد.با اختیار و اراده، کار را درست انجام دهید ...در انتخابات سعی کنید کار را درست و با دقت و بصیرت انجام دهید تا هم خدا راضی باشد و هم به احتمال زیاد نتیجه خوب باشد، بشناسید و انتخاب کنید،آن‌جایی که نمی‌شناسید هم نگویید رأی نمی‌دهم، بروید سراغ کسانی که به دین و تعهد آنها اعتماد دارید».

نمایش اقتدار (نشریه354)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

نمایش اقتدار
  اقدام اخیر غیورمردان سپاه در شلیک 7 موشک به مقر ضدانقلاب کردستان در خاک عراق، علاوه بر آن که در این موقعیت خطیر، مرهمی بر سیاست های بعضا تحقیرآمیز دولت بود، از چند جنبه، بسیار حائز اهمیت بود که حتی رسانه های خارجی نیز به آن معترف شدند:

دستاوردهای انقلاب اسلامی (نشریه354)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

امسال مصادف با چهلمین سالگرد استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تلاش جدی دشمنان برای ایجاد شبهه و بحران در این مقطع، بر ایجاد یأس و ناامیدی در جامعه و به‌ویژه در نسل جوان نسبت به آینده از طریق سیاه‌نمایی، بزرگ کردن مشکلات، زیر سؤال بردن و یا کم‌ارزش جلوه دادن دستاوردهای انقلاب و ناکارآمد نشان دادن نظام دینی، متمرکز شده. لذا ضمن تاکید و یادآوری وظیفه ی همه ی علاقمندان به نظام در بیان واقعیات و خدمات انقلاب، در دهمین بخش از این ستون ویژه،گوشه هایی از افتخارات و دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف را یادآوری می کنیم که:
آب دریا را اگر نتوان کشید، هم به قدر تشنگی باید چشید
دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی (10)
حوزه ی کلان صنعتی ـ صنایع هوایی :

سیاستمداران بیمار! (نشریه353)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

سیاستمداران بیـمار!
     به فاصله ی کوتاهی بعد از آن که رهبر معظم انقلاب صراحتا بیان فرمودند که:«مذاکره نخواهد شد و جنگ هم نخواهد شد»، يكي از مقامات عالي اجرايي، با اشاره به اینکه مشکلات و اختلافات از طریق دیپلماسی و مذاکره حل خواهد شد؛ به مذاکرات اواخر دهه ی 60 با صدام اشاره کرد و با نشان دادن سیگنال مثبت خطاب به آمریکائیها گفت: «... اگر می‌خواستید همدیگر را ببینیم چرا پل را خراب کردید؟ خودشان پل را خراب کرده و آن طرف ایستاده و داد می‌زنند. این که نشد. اگر راست می‌گویید بیایید پل را دو مرتبه درست کنید. پل را که درست کردید خود به خود و به طور طبیعی رفت و آمد درست می‌شود؛ ...»...
در همین راستا حجه الاسلام پناهیان، طی سخنانی گفت: