سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

پاسخ دهید اگر بدتان نمی آید (نشر یه341)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

پاسخ دهید اگر بدتان نمی آید  
     از آنجا که رئیس جمهور، چندی پیش موضوع نقد و لزوم پرسش و انتقاد را (نعوذبالله) حتی برای معصومان نیز جایز دانست؛ خوب است ایشان چند سوال مهم در مورد عملکرد اخیر خودش را که اتفاقا در محافل مردمی بعنوان سوالات جدی مطرح است؛ پاسخگو باشد:

  1- بی سابقه ترین نرخ دلار در تاریخ ایران با قیمت حدود 5000 تومان، طی چند روز اخیر در دولت آقای روحانی اتفاق افتاد.
از آنجا که آقای روحانی طی سالهای اخیر میلیاردها دلار از سرمایه های ملی و انبوهی از سرمایه های علمی و بخش عمده ای از عزت و منافع ملی را خرج مذاکره و رفع تحریم ها نمود و از آنجا که مطابق ادعای وی، اخیرا تحریم جدیدی هم اتفاق نیفتاده و طبق آمار رسمی؛ روزانه میلیونها بشکه نفت و ذخایری همچون گاز و معادن و ... با قیمت هایی خوب در حال فروش است، چرا نرخ دلار اینگونه در حال افزایش است؟

آیا این اعتقاد که برخی افراد موثر، عمدا در حال افزایش فشار اقتصادی به مردم، برای بحرانی کردن فضای جامعه و بهره برداری  از این بحران، برای فشار به رهبری  ومردم در راستای عملی سازی  برجام های 2 و 3(مذاکره بر سر موشکها و حضور منطقه ای ایران)  هستند، صحیح است؟!
 2- آقای روحانی چند روز قبل گفت: بعضی از مردم اجاره نشین بودند و می دانند مستأجری یعنی چه؟ من خودم سالها اجاره نشین بودم،چهار،پنج صاحبخانه را تجربه کردم، مستاجری سخت است.
اکنون آقای روحانی که در تمام سالهای بعد از انقلاب، در مسئولیت های مختلف مشغول به کار بوده و فقط حقوق دریافت نموده است و طبعا در هیچ کار اقتصادی نیز فعال نبوده است، بهتر است برای مردم توضیح دهد که چطور از اجاره نشینی در زیر زمین سال 56 در خیابان پیروزی تهران، به مالکیت خانه شخصی 45 میلیارد تومانی در سال96 در خیابان ولنجک شمال شهر رسیده است؟
 3- آقای حاجی، نماینده مردم در مجلس به تازگی چهار خبر را در مورد آقای روحانی و دولتش اعلام کرد و گفت:
 رئیس جمهور دو روز در مدت زمانی که بارش برف در کشور رخ داده، سرِ کار خود حاضر نشده...
 از سوی دیگر شنیدیم در ایامی که با آلودگی هوا رو به رو بودیم  همسر رئیس جمهور حاضر به سکونت در منزلی که در مجموعه ریاست جمهوری قرار دارد به این دلیل که این منزل در مرکز شهر قرار دارد و مرکز شهر از آلودگی بیشتری برخوردار است، نبوده و به همین دلیل رئیس جمهور ناچار می شود در منزل بالای شهر خود ساکن شوند. همین امر بالا بودن مسافت‌ از منزل تا محل کار و وقت گیری برای رفت و آمد و همچنین هزینه‌های بیشتری برای حفاظت در شمیرانات می شود.
 برخی از وزرا که در منطقه لواسانات ساکن هستند برای حاضر شدن در  محل کارشان سعی می کنند در زمان اوج ترافیک صبحگاهی بیرون نیایند و پس از این زمان از منزل خارج شوند و ساعت ۹، ۹:۳۰ صبح در محل کار خود حاضر می‌شوند.
 برخی از آن‌ها (وزرا)حدود ساعت ۱۵ به دنبال شرکت‌های خصوصی شان می‌روند.
 4-به تازگی چند نفر از افراد ارشد فعال در موضوع محیط زیست هم با اتهام جاسوسی برای بیگانگان دستگیر شده اند که در میان آنها نام برخی مدیران ارشد دولتی وجود دارد. سوال اینجاست که چرا در دولت آقای روحانی، جاسوس های متعدد ازاطرافیان رئیس جمهور گرفته تا برخی اعضای تیم هسته ای تا برخی مشاوران دولتی و دیگر وابستگان به دولت، به جرم جاسوسی دستگیر می شوند و چرا اطراف ایشان، اینگونه به جولانگاه جاسوسان تبدیل شده است؟!
 اکنون خوب است آقای روحانی به همین چهار سوال که در روزهای اخیر بر زبان مردم مطرح است پاسخ دهد، البته اگر از کلکسیون 51 ناسزای خود چیزی را نثار سوال کنندگان نکند!