سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

رشد قارچ گونه ی جاسوس ها! (نشریه342)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

رشد قارچ گونه ی جاسوس ها !
      اخیرا ماجرای دستگیری جمعی افراد که در پوشش «فعالیت های محیط زیستی» به جاسوسی و فروش اطلاعات محرمانه ی کشور مشغول بوده اند، بسیار مورد توجه قرار گرفته است:
 بر اساس شواهد موجود، این تیم بسیار ذی نفوذ و موثر که چند نفر از اساتید دانشگاهی و برخی مدیران ارشد معاون محیط زیست رئیس جمهور و... نیز در آن فعالیت داشته اند، با تشکیل یک (NGO) و دریافت بودجه و کمک از دولت، در راستای منافع بیگانگان، اقدام به وطن فروشی می کرده اند.مثلا:

 با طرح موضوع«خطر انقراض نسل یوزپلنگ ایرانی» و تبلیغات فراوان پیرامون آن، دوربین های پیشرفته ای را به بهانه ی کنترل رفت و آمد یوزپلنگ ها در بیابان های نزدیک سایت های موشکی ایران نصب کرده و با جمع آوری اطلاعات دقیق پرتاب و برد موشکها و آزمایشات موشکی و... تمامی آنها را در اختیار دشمن قرار  داده اند.
همچنین با اعلام آمادگی برای بررسی موضوع «بحران آب در ایران» تحقیقات مفصلی پیرامون منابع آبی و کشاورزی و اقلیمی ایران تهیه کرده و آنها را نیز در اختیار دشمن قرار داده اند.
 اقدام دیگر این جاسوسان، نظرسازی علمی و تهیه ی مستندهای منطبق بر خواست دشمن و ارائه ی آن به مسئولان دولتی بوده و توانسته اند، مسئولان دولتی را متقاعد کنند که کشاورزی داخل کشور را محدود کرده و بجای آن محصولات تراریخته(دستکاری شده ژنتیکی) را وارد کشور کنند.
 همچنین این تیم، با مشاوره های وارونه علمی، مسئولان را متقاعد به صرفنظر کردن از شیرین کردن آب دریا نموده و علیرغم پیشرفت امارات و کشورهای عربی منطقه در این زمینه، دستاورد عملی ایران در شیرین کردن آب دریا صفر کرده اند!
 پس از دستگیری برخی از اعضای این تیم توسط سازمان اطلاعات سپاه، یکی از دستگیرشدگان ارشد(کاووس سید امامی) بعد از برخی اعترافات، در سلولش خودکشی می کند و همین موضوع، دستاویزی برای حمله ی برخی وابستگان و حامیان  این جریان به نظام و حتی حمایت برخی مسئولان رسمی همانند مشاور و معاون رئیس جمهور، از این جاسوسها نیز می شود حال آن که این فرد، سالها با افسران ارشد سیا ارتباط داشته و منزل وی محل اقامت افسر ارشد سیا در تهران بوده است!
 اکنون گرچه اطلاعات مهم این پرونده  همچنان منتشر نشده است و موج برخی دستگیری ها در این زمینه نیز ادامه دارد، اما جای چند سوال در این زمینه باقی است:
 1-چرا بعد از استقرار دولت آقای روحانی، انبوهی از جاسوسان، در اطراف این دولت جا خوش کرده اند و از برخی  اعضای تیم هسته ای گرفته تا دفتر مشاور رئیس جمهور تا برخی از نزدیکان معاونان و اطرافیان عناصر سرشناس دولت، به اتهام جاسوسی دستگیر و هر بار هم مورد حمایت برخی از دولتی ها قرار می گیرند؟
 2- آیا پائین آوردن شان نیروهای امنیتی و ایجاد شک در زحمات مجاهدانه ی آنان، به نفع کشور و امنیت ملی است؟
 3- موضع وزیر اطلاعات بعنوان مسئول اعلام این مسائل مهم، چیست و چرا در این اینگونه موارد سکوت کرده و حتی بعضا متهمانی همچون دری اصفهانی را تبرئه    نیز می کند؟
 4- مسئولان مربوطه باید پاسخ دهند که چگونه فرزند یک سناتور دوران طاغوت و باجناق یک اعدامی کودتای نوژه(سید امامی) چندین سال در جایگاه استادی یکی از مهم ترین دانشگاه های مدیرپرور کشور مشغول کار بوده و با اعلام اینکه من یک عنصر لائیک هستم، همچنان آزادانه در کنار مسئولان ارشد دولت، حضور داشته و چگونه خانه ی وی چند سال، محل رفت و آمد افسر سازمان سیا بوده است؟
  و نهایتا اینکه،چرا مسئولان دولتی و شخص رئیس جمهور با بازگذاشتن راه برای نفوذ این گونه افراد  و رها کردن  مسائل امنیتی ، زمینه را برای رشد قارچ گونه ی جاسوسها فراهم نموده اند؟ فاین تذهبون؟!