سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

آقای احمدی نژاد پرچم را آتش زده (نشریه342)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

آقای احمدی نژاد پرچم را آتش زده
ماجرای تلخ و عبرت آموز مواضع آقای احمدی نژاد، که تقریبا از روزهای ابتدای امسال، آغازشد، در این روزهای پایانی سال، به نقطه ای رسیده که خوشحالی جدی  دشمن را بدنبال داشته است.
 وی بعد از سخنان حاشیه ساز روزهای اخیرش در پشت دادگاه بقایی و سیاه نمایی علیه نظام و رهبری، و در اوج فتنه ی دراویش، از نامه ای خطاب به رهبر معظم انقلاب رونمایی کرد که بسیاری از مردم و اهل انصاف و تدین را با حیرت و نگرانی جدی مواجه ساخت و گرچه هرگونه اعتماد و ارادت به وی، از مدتها قبل در آحاد مردم انقلابی، پایان یافته بود، اما این نامه باعث ریزش با قیمانده ی بدنه ی حامیان وی شد.

آقای احمدی نژاد که روزی در بهشت حامیان ولایت و مستضعفان عالم قرار گرفته بود و از همان جایگاه، به خدمت مردم مشغول بود، با چرخشی عجیب و توهمی بزرگ، در نامه ی اخیر خود، ضمن استفاده از ادبیاتی آمرانه خطاب به ولی امر مسلمین، عینا خواسته های اپوزسیون و ضد انقلاب را که از ابتدای انقلاب،مرتبا مطرح می شد، بعنوان راهکار و پیشنهاد اجرای عدالت، طلب نموده است.
در این نامه که سرشار از کنایه و اتهام نسبت به نظام و ولایت است، صراحتا خواسته هایی همچون: تغییر در قانون اساسی، برگزاری فوری انتخابات ریاست جمهوری، برگزاری فوری انتخابات مجلس بدون نظارت شورای نگهبان، تعطیلی وظایف نهادهای نظامی و امنیتی در امر انتخابات، تغییر فوری رئیس قوه قضائیه، دستور منع تعقیب یا آزادی همه ی فتنه گران و ضدانقلاب و منافقین و... شده و با سوء تعبیر از فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در مورد عدم اجرای کامل عدالت، با تندی نظام و ولایت را متهم به بی تدبیری و مهندسی انتخابات و ظلم و بی اعتمادی مردم و... می کند!
پیداست که این خواسته ها و اتهامات؛ از ابتدای انقلاب، بارها توسط روسای جمهور آمریکا و مسئولان رژیم صهیونیستی و سران سازمان منافقین و رضا پهلوی و دیگر مخالفان انقلاب تکرار شده و هیچ پیشنهاد جدیدی در آن به چشم نمی خورد و اتفاقا به همین دلیل، اصلا مورد توجه هیچکدام از جریانات و فعالان سیاسی داخلی قرار نگرفت و علیرغم برخی از جنجال آفرینی های دو فرد حاشیه ساز اطراف آقای احمدی نژاد و توئیت بازی و بیان سخنان زننده برای ایجاد التهاب و حساسیت در جامعه، ثمری جز بی اعتبار ساختن بیشتر این جریان نداشت و البته گروه های ضد انقلاب ازاین نامه به دلیل قبح شکنی های آن، استقبال فراوان کرده اند.

 واقعا شخصی که می توانست بعنوان یک اسطوره ی اجرایی و یک ذخیره برای فضای انقلابی کشور مطرح باشد، با تحلیل غلط و غالب کردن هوای نفس بر سرنوشت خود، حمایت بهترین مردان انقلابی را از دست داد و دنیا و آخرتش را به تعبیر خودش «فدای بقایی و مشایی» نمود.
 بهرحال وقوع این مساله بعنوان عبرتی برای همه ی علاقمندان به نظام و انقلاب،باید مورد توجه قرار گیرد:
1- احمدی نژادِ فعلی، با آتش زدن پرچم عدالتخواهی در جبهه نیروهای ارزشی و مردمی، تعریف نمی شود. گرچه وی هنوز از اعتبار باقی مانده خود نزد برخی طبقات استفاده‌ کرده و ادعای عدالت خواهی دارد، اما متاسفانه رفتار اخیر وی، بعضا فرقی با  عملکرد براندازان کینه توز و برخی گروه های سیاسی اشرافیت طلب ندارد.
2-متاسفانه افرادی که دینداریشان سیاسی و اطرافیان کسانی که مستقیما ۸ سال زمام اجرایی کشور را داشتند از برخی سخنان رهبری؛ علیه محکمات انقلابی، استدلال می آورند. ونمی فهمند که  وقتی  رهبری عزیز، مظلومانه از کم کاری نظام در زمینه تحقق عدالت، عذر خواهی می کنند در واقع، علاوه بر یادآوری و قرائت اهداف اصلی نظام؛ فرهنگ مسئولیت پذیری را در بین مسئولان ترویج می کنند. در واقع رهبری عزیز کم کاری و خطای مسئولانِ سیاسی کار را نیز در پیشگاه مردم بر عهده می گیرند.
3- انقلاب و نظام اسلامی، بر مبنای تفکر دینی و شیعی و حتی عقلی، فقط با ولایت معنا خواهد داشت و جدا شدن از این مسیر الهی، عاقبتی همانند بنی صدرها و منتظری ها و موسوی و کروبی و خاتمی ها و امثال مدعیان جدید خواهد داشت. هر چند که صبر استراتژیک علوی در مقابل سیف الاسلام ها، این روزها، خیلی به ذهن ها تداعی می شود.
4- عدالت نیز؛ از مسیری جز تعمیق نظام ولایی میسر نخواهد شد و کسانی که دوگانه کاذب ولایت مداری ـ عدالت طلبی را ایجاد می کنند؛ مدتهاست از جاده عدالت و صراط ولایت خارج شده اند. و باید مواظب باشیم دشمن، در میان بدنه ی انقلاب، (جریان جدید  انقلابی نما) را گسترش ندهد
 5-عدالت طلبی و بیان مطالبات برحق، باید منطبق بر شرایط و واقعیات و مصالح جامعه باشد نه مبتنی بر توهمات و خودخواهی و بی برنامگی.
 6-تحلیل های غلط برخی عناصر سیاسی در اعلام پشیمانی از حمایت دولتهای نهم و دهم و یا زخم زبان به نیروهای انقلابی و یا تطهیر سران فتنه ومواردی از این قبیل، خواسته یا ناخواسته قدم زدن در مسیر مخالفان انقلاب است. عناصر انقلابی هیچگاه از حمایت های مظلومانه و بدون چشمداشت و خالصانه ی خود از آن دوران حتی برای یک لحظه پشیمان نیستند و اتفاقا مواضع دیروز و امروز خود را نمادی از عقلانیت و دور بودن از شخص پرستی و پایبندی به حق طلبی می دانند وگرچه برای وضعیت کنونی امثال آقای احمدی نژاد متاسفند، اما سرنوشت محتوم افراد خوش سابقه و بدعاقبت را کاملا طبیعی و بعنوان ذخیره ای عبرت آموز برای نلغزیدن خود از مسیر نورانی ولایت بکار خواهند گرفت.    
 والعاقبه لاهل التقوی والیقین