سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

جولان دراویش داعشی، اتفاقی نیست (نشریه342)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

جولان دراویش داعشی، اتفاقی نیست

     ماجرای فتنه دراویش در تهران، از وقایع مهمی بود که به سرعت به تیتر اول رسانه ها تبدیل شد.

 البته در ادبیات کهن و اشعار و فرهنگ رایج ملی، واژه ی درویش به افرادی اطلاق می شود که با زندگی بی پیرایه و ساده و توسل به بزرگان مکتب، اساس زندگی خود را بر عرفان و عشق بنا نهاده و دل خود را از کینه و بدخواهی نسبت به بندگان خدا، پاک کرده و زندگی ساده و فقیرانه ای را در پیش گرفته اند، اما از دو قرن اخیر و همزمان با فرقه سازی انگلیسی ها در ایران، برخی دکان داران عرفان و مدعیان صوفی مسلک، اقدام به شبکه سازی و دعوت مریدان خود به مخالفت با روحانیت و دوری از مکتب و نقض احکام و ترویج جدایی دین از سیاست نموده و در طول دوران قاجار و پهلوی، ضربات مهلکی را در راستای خدمت به انگلیسی ها بر پیکر ایران و تشیع وارد ساختند.
  این فرقه ها که اتفاقا بر خلاف ادعای خود، نسبت به مبانی دینی کاملا بی قید و در مسائل مادی کاملا حریص و ثروتمند و در موارد اخلاقی، بشدت رسوا و بدنام هستند، در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، همواره در انزوا بودند تا اینکه طی چند سال اخیرکه متاسفانه دشمنان و جریانات مخالف و جاسوس ها و حتی زنان خیابانی و هنرپیشگان و... هم بعضا در حال جولان سیاسی هستند، رسما در راستای اهداف دشمن در ناامن جلوه دادن ایران اسلامی و تضعیف نظام، پس از فتنه ی دی ماه، به میدان آمده و با شایعه ی واهی دستگیری قطب این فرقه ی منحرف ، اقدام به خیابان بندی و باج خواهی از پلیس و شرارت و قمه کشی و نهایتا کشتار عناصر بسیجی و انتظامی با روشهای داعشی نمودند.
  پیداست که رفتار این فرقه ی وابسته در این مقطع حساس را نمی توان اقدامی اتفاقی دانست و البته نمی توان از ارتباط تنگاتنگ برخی از حامیان جریان اعتدال و اصلاحات و برخی سران سیاسی این جریانات با قطب این فرقه ی استعماری و حمایت این فرقه در انتخابات از رئیس دولت، سخن به میان نیاورد.
  با این وجود، آشوب این فرقه در یکی از خیابان های پایتخت تشیع، ضمن آن که دهن کجی به امنیت نظام اسلامی تعبیر گردید، نوعی جولان مخالفان مرجعیت و روحانیت و حاکمیت اشرار طرفدار جدایی دین از سیاست نیز تلقی شد و لذا پیام نمادین دشمن از این محاربه ی علنی،محقق شد.
  در این میان، جای سوال جدی، از دستگاه امنیتی دولت است که چرا با عدم پیش بینی و اقدام لازم، طی روزهای متمادی قبل از این آشوب، زمینه ی این فتنه را نادیده گرفتند؟
  وزارت کشور نیز باید پاسخ دهدکه چرا پلیس و حافظان امنیت را بدون اختیار کافی برای بکارگیری قاطعیت و بدون سلاح به میدان مقابله با اشرار مسلح فرستادند؟
  آیا شائبه ی بی کفایتی پلیس که ناجوانمردانه بخاطر سیاست های غلط برخی از عناصر مافوق دولتی، در داخل و خارج تلقین گردید،باعث تداوم تحقیر نظام وملت در این مقطع  نشد؟
  آیا پس از تحقیر خارجی(مذاکره و برجام) و تحقیر علمی(بتن ریزی در رآکتور اراک) و تحقیر اقتصادی(کاستن از ارزش پول ملی در مقابل دلار) و تحقیر امنیتی (انکار دستاوردهای امنیتی در دستگیری جاسوسان)، این بار با تحقیر انتظامی و ناتوان نشان دادن پلیس در مقابل عده ای اوباش و قمه کش، برنامه ی جدیدی برای ناتوان نشان دادن نظام اسلامی پیاده نشد؟
  در کجای دنیا، رئیس جمهور بعد از غائله و شرارت اوباش در سخنان خود به(همه عقاید و افکار) ادای احترام می کند و وزیر کشورش آشوبگران را(جریان بزرگ اجتماعی)و سران آنان را (عاقل و منطقی و معتدل) معرفی می کند؟!
  در کجای دنیا پلیس قدرتمند و با شهامت را بعد از شهادت 3 پلیس ویک  نیروی بسیجی، وادار به مذاکره با سران آشوب، کرده و فیلم آن را در فضای مجازی پخش می کنند؟
  بهر حال گرچه نیروی انتظامی و بسیج قهرمان، با مجاهدت و صبر خود ، توانستند غائله را جمع و عده ای از جنایتکاران را دستگیر کنند، اما کمترین انتظار مردم از دستگاه محترم قضایی آن است که ضمن برخورد شدید و فوری با عوامل میدانی این آشوب، با سران و آمران و قطب و حامیان بعضا دولتی آنان نیز برخورد کنند تا ضمن نمایش اقتدار نظام، ریشه ی این جریان منحرف و جنایتکار که خون 4 شهید مظلوم را وحشیانه در شب شهادت حضرت زهرا(س) بر زمین ریختند، خشکانیده شده و بساط مدعیان درویشی و دکان داران عرفان و تصوف و فرقه ی انگلیسی جمع گردد. ان شاءالله