سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

نمایش اقتدار (نشریه354)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

نمایش اقتدار
  اقدام اخیر غیورمردان سپاه در شلیک 7 موشک به مقر ضدانقلاب کردستان در خاک عراق، علاوه بر آن که در این موقعیت خطیر، مرهمی بر سیاست های بعضا تحقیرآمیز دولت بود، از چند جنبه، بسیار حائز اهمیت بود که حتی رسانه های خارجی نیز به آن معترف شدند:

دقت موشکهای نقطه زن سپاه، در حدی بود که مقر جلسه ی حزب کومله و دمکرات کردستان را بصورت دقیق با خاک یکسان کرد و فن آوری موشکی جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان و اعراب و حامیان آنان در منطقه کشاند.
 این عملیات، قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی را نیز به نمایش گذاشت به گونه ای که زمان انتخاب شده برای آن، دقیقا در وقت تجمع و جلسه ی سران ضدانقلاب کرد،موجب خسارات فراوان و کشته و زخمی شدن بسیاری از سران آنان گردید.
 همچنین، در اوج تبلیغات دشمن، این رویداد نشانگر همکاری عمیق ایران با عراق و مسئولان اقلیم کردستان عراق بود که نفوذ و قدرت جمهوری اسلامی برای مقابله با دشمنانش، حتی در خارج از مرزها را اثبات نمود.

 از منظر داخلی در اوج وسوسه ی مدعیان تدبیر و اصلاحات، برای مذاکرات موشکی، این اقدام سپاه، منطق دفاعی و تاثیر قدرت موشکی در امنیت ملی و اقتدار ایران را برای چندمین بار به همگان نشان داد.
  بهرحال امیدواریم با تداوم اقدامات عزتمندانه ی فرزندان انقلاب در مقابله با تهدیدات، شاهد اقتدار روزافزون ایران اسلامی در منطقه و جهان باشیم.  
ان شاءالله