سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

لزوم نظارت و برخورد (نشریه354)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

لزوم نظارت و برخورد...
 یکی از معضلاتی که طی سالهای اخیر، فرهنگ و سیاست و اقتصاد و تقریبا همه ی امور کشور را تحت تاثیر قرار داده است، موضوع برخی از سلبریتی ها(خوانندگان و هنرپیشه ها و فوتبالیست های مشهور) است که در حال حاضر به یک معضل جدی تبدیل شده اند.
 متاسفانه بر اثر سیاست های غلط فرهنگی صدا و سیما و وزارت ارشاد، این افراد با تبلیغات فراوان، بعنوان پیشوایان و الگوهای فکری مردم به جامعه قالب شدند و اندک اندک، بخاطر عدم نظارت لازم از سوی نهادهای مسئول و افراط رسانه ها در تمجید و معرفی آنان و بهره برداری رسانه های غیرانقلابی و نشریات زرد و همچنین ظرفیت کم این افراد و شهرت فراوان آنان در جامعه، مشکلات فراوانی برای کشور ایجاد شده است.

 مثلا شخصی که نهایت هنر وی، بازی متوسط در یک سریال است و یا بر اثر گریم و آرایش فراوان، از چهره ی آنچنانی برخوردارشده است و یا صدای آواز وی مشهور است و یا در یک مقطع زمانی، در بازی فوتبال مهارت داشته ، اکنون خود را بعنوان صاحبنظر در تمامی امور سیاسی، فرهنگی، اقتصادی ودینی دانسته و در این امور دخالت می کند و بر مشکلات جامعه می افزاید.
 متاسفانه بدلیل تبلیغات رسانه ای و مخصوصا فضای مجازی، برخی از این افراد از میلیونها مخاطب و هوادار در صفحات مجازی خود سوء استفاده می کنند و لذا تاثیر جدی آنان در جامعه را نمی توان نادیده گرفت.
این افراد در سالها و ماههای اخیر، بازیچه ی برخی سیاستمداران و یا حتی جریانات معاند و ضدانقلاب قرار گرفته و نقش مهمی را در انتخابات ها به نفع جریان غیرانقلابی ایفا نموده اند.
 همین افراد، در حوادث ملی همچون زلزله و..، نقش خیر و ناجی به خود می گیرند و ضمن زیر سوال بردن خدمات نظام، کمک های مردمی را به سمت خود جذب و حیف و میل می کنند.
 سلبریتی ها در مناسبت های دینی نظیر عید قربان و محرم و... با ایجاد شبهه و بیان اهانت به مقدسات مردم، عملا موجب ترویج این شبهات و سخنان نادرست در جامعه می شوند و با رفتارهای سخیف و پوشش های برهنه و نیمه عریان و انتشار تصاویری از روابط آزاد خود، عملا مفاهیم مقدسی همچون: خانواده و چادر، حیا و عفت را با تهدید و تحقیر مواجه می کنند.
 این افراد در مقاطع حساس نیز، بجای دفاع از نظام و کشوری که به آن مدیونند، دقیقا سخن ضدانقلاب را تکرار می کنند و سیاست های نظام اسلامی را به روش های مختلف، به باد انتقاد می گیرند.
 با این وجود،این گونه ازسلبریتی ها همچنان در صدا و سیما و یا تولیدات سینمایی و میادین ورزشی یا سالنهای موسیقی بدون هیچ محدودیتی مشغول فعالیت هستند و هیچ واکنشی از سوی مسئولان در مورد رفتار و عملکرد این عناصر انجام نشده است.
 لذا بنظر می رسد با توجه به تحرکات  اخیر برخی از این افراد در دفاع از برخی معدومین ضدانقلاب و اتهام سخیف سانسور به نظام اسلامی و تمسخر شعائر حسینی(ع) و ترویج و تبلیغ بی بند و باری، باید مسئولان محترم در نظارت ومحدودیت این افراد و محرومیت آنان از رسانه ی ملی و تریبون های رسمی و در صورت لزوم، برخورد و مجازات آنان اقدام کنند.