سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

بکشید ما را ملت ما بیدارتر می شود (نشریه355)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

بكشـيد ما را ملت ما بيدار تر می شود
      اقدام تروریستی اخیر در مراسم رژه ی نیروهای مسلح در اهواز، بار دیگر شرایط خطیر کشور و اوج رذالت دشمنان این ملت را به نمایش گذاشت.
این رویداد از چند منظر قابل توجه است که سرفصل برخی از آنها عبارتند از:

 1- جمهوری اسلامی در طول حیات مقدس 40 ساله ی خود، زخم خورده و قربانی انواع اقدامات تروریستی است و این رویدادها، موجب همبستگی بیشتر ملت و آبیاری درخت تنومند انقلاب عزیز از خون پاک شهداء شده است و در همین واقعه ی اخیر، همدردی کل ملت ایران با مردم عزیز و قهرمان خوزستان و حماسه ی بی نظیر مردم این شهر در تشییع شهداء، بار دیگر نظام و انقلاب را بیمه کرد.
 2- اقدامات تروریستی در منظر کارشناسان امنیتی، نشانگر ناامیدی دشمنان از ایجاد آشوب خیابانی و تظاهرات و اغتشاش است و نمادی از هوشیاری وبيداري مردم، مخصوصا مردم عزیز خوزستان در دفاع از انقلاب و بهانه ندادن به دست دشمنان است.

 3- این واقعه، همکاری و هماهنگی دقیق دشمنان از گروهک الاحواز گرفته تا داعش و بی بی سی و تلویزیونهای برانداز و... را به نمایش گذاشت و برای کسانی که خود را به خواب نزده اند، عمق شعارهای حقوق بشری غربیها را آشکار نمود.
 4- علیرغم مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان(عج)، لزوم مراقبت و دقت بیشتر و تمرکز فزونتر بر امنیت توسط وزارت اطلاعات و وزارت کشور و دیگر نهادهای امنیتی برای اشراف بیشتر اطلاعاتی و آمادگی لازم برای مدیریت بحران در صحنه های آینده، از درس های این واقعه است.
  5- و نهایتا این ماجرا، مظلومیت ملت ایران و همبستگی نیروهای مسلح  و بدبختی و خذلان منافقین و سکوت برخی نق زن های داخلی(هنرپیشه ها و خوانندگان مدعی) را در کارنامه ی انقلاب اسلامی ثبت کرد و به لطف الهی، با توجه بیشتر مسئولان و ثمرات وحدت و همدلی و ایثار مردمی، شاهد برکات فراوانی در این استان قهرمان و آحاد مردم ایران خواهیم بود.