سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

این همه لشکر آمده (نشریه356)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

این همه لشکر آمده...
  یکی از رویدادهای بسیار مهم و امیدبخش در کشور، اجتماع صدهزار بسیجی در ورزشگاه آزادی تهران و هفتصد هزار بسیجی دیگر در نقاط مختلف کشور در قالب سپاهیان محمد رسول الله(ص) بود که نمادی از آمادگی بی نظیر مردمی برای دفاع از کیان انقلاب و نظام اسلامی بود.
تصاویر این اجتماع بزرگ و خاطره انگیز که با عطر وجود فرمانده معظم کل قوا عجین شده بود، از بهترین دلایل نشاط و توانایی انقلاب اسلامی در آستانه ی چهل سالگی و نمادی از ناتوانی دشمنان این مرز و بوم است.
نظم و شور انقلابی کم نظیر بسیجیان که اکثرا آنان را جوانان تشکیل می دادند از نکات بارز این اجتماع پرشکوه بود و سخنان کوبنده ی رهبر عزیز انقلاب, آنجا که فرمودند:

 این ملّت و این نسل جدید و جوان تصمیم گرفته است که دیگر تحقیر نشود، تصمیم گرفته است دنباله‌رو قدرتهای بیگانه و دشمن نشود، تصمیم گرفته است که ایران عزیز را به اوج افتخار و عزّت برساند و این توانایی را دارد؛ هم تصمیم دارد، هم عزم راسخ دارد، هم توانایی دارد و ان‌شاء‌الله به اینجا خواهد رسید...

 و فرمودند: دشمن میخواهد ملت ایران را به این نتیجه برساند که بن‌بست است، راه‌حلی وجود ندارد مگر زانو زدن و تسلیم شدن در مقابل آمریکا... من به حول و قوّه‌ی الهی و با همراهی شما تا جان و توان دارم، نخواهم گذاشت این اتّفاق در کشور بیفتد.