سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

آقای رئیس جمهور توضیح دهید (نشریه357)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

آقای رئیس جمهور توضیح دهید
 طی چند روز اخیر، خبر مربوط به تایید حکم قطعی محکومیت استاد حسن عباسی، استراتژیست و فعال انقلابی به 7 ماه حبس، بازتاب بسیار گسترده ای در محافل مختلف داشته است.وکیل ایشان نیز اعلام کرده است که سال ۱۳۹۵ دفتر ریاست جمهوری تحت دو عنوان «نشر اکاذیب» و «توهین به مسئولین» از استاد عباسی شکایت کرده اما وی از اتهام نشر اکاذیب برائت گرفت و در اتهام توهین، مجرم شناخته شد.
در این زمینه سه نکته قابل توجه است:

1- ظاهرا اتهام نشر اکاذیب که آقای عباسی از آن تبرئه شده, مربوط به خبر دیدار آقای روحانی با یکی از مقامات صهیونیستی در سال 65 در فرانسه است. به عبارت بهتر، با این حکم, صحت سخنان استاد عباسی به اثبات رسیده و آقای روحانی درباره ی مفاد  بسیار تکان دهنده ی این ملاقات پنهانی خود در اوج جنگ, باید به مردم توضیح دهد.
2- محکومیت استاد عباسی به اتهام اهانت در حالی است که آقای روحانی ظرف چند سال گذشته، بارها و بارها منتقدان خود را که در میان آنها صاحب‌نظران و متخصصان رشته‌های مختلف هم فراوان دیده می‌شوند و نقدهای کارشناسی دارند، مورد اهانت و اتهام و افترا قرار داده که خطاب‌هایی نظیر «مزدور، جیب‌بر، بی‌دین، بزدل، مفسد، متوهم، بی‌شناسنامه، کاسب تحریم، کودک، عصر حجری و...» و حتی ایجاد شبهه در مسائل دینی و معصومین(ع)، از آن جمله است و پرسش این است که اگر به سیاق حکم صادره برای آقای عباسی، قرار باشد برای آقای روحانی نیز حکم قضایی صادر شود، باید چند سال باشد؟!
3- در این میان، موج حمایت همه جانبه ی نخبگان، اساتید دانشگاه، طلاب و فضلای حوزه، خانواده معظم شهداء و آحاد جوانان انقلابی در سراسر کشور از این استاد انقلابی و فرهیخته، نمادی از بیداری و پویایی جریان انقلابی در کشور است که ان شاء الله تداوم این حضور در صحنه، برکات فراوانی برای آینده ی انقلاب و موفقیت نظام مظلوم اسلامی خواهد داشت.