سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

همکاری عمدی یا بازهم سهوی؟!! (نشریه358)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

همکاری عمدی یا باز هم سهوی؟!!
  یکی از مهمترین انتقاداتی که نسبت به دولت های آقای روحانی وجود دارد؛ نقش این دولت در از دست دادن فرصت های بزرگ و تخریب موقعیت های بزرگ جمهوری اسلامی است.
به بیان روشن تر، در حالی که جمهوری اسلامی در دهه ی چهارم خود، با جدیت و سرعت، بازسازی و جبران عقب ماندگیهای تاریخی کشور و دستاوردهای بزرگ علمی و اقتصادی و .. را دنبال می کرد، به ناگاه دولت آقای روحانی با طرح موضوع«مذاکره و برجام» نه تنها حرکت کشور را متوقف کرد، بلکه بسیاری از دستاوردهای گذشته را نیز به پای برجام، قربانی کرد و وضعیت کنونی نگران کننده ی فعلی را ایجاد نمود.
اما نکته ای که در حال حاضر، ابهامات و نگرانی های بیشتری را از عملکرد دولت و تیم مذاکره کننده در ذهن ها تداعی می کند، بروز برخی رفتارها و بیان مواضعی است که تردیدهایی را نسبت به احتمال عمدی بودن این وضعیت ایجاد می کند.
لطفا به این اخبار توجه فرمایید:

 بعد از 4 سال معطل نگهداشتن اکثر پروژه ها و تصمیمات کشور برای مذاکره با گروه 1+5 در راستای دستیابی به توافق برجام و شکست عملی این توافق و خروج آمریکا از برجام، آقای روحانی و وزیر خارجه، با جدیت, اعتماد به اروپا را در دستور کار خود قرار داده و با تصمیمات و اظهارات مکرر، عملا تداوم معطلی کشور و اعتماد بی مبنا به وعده های اروپایی ها را دامن می زنند. در همین زمینه با وجود تصریح موکد رهبر معظم انقلاب مبنی بر محدود ساختن وقت اروپائیها در 3 هفته برای ارائه ی برنامه های مقابله با ترامپ، دولت آقای روحانی با گذشت بیش از 6 ماه, همچنان ملت و کشور را معطل وعده های آنان ساخته است.
 نشریه بین المللی وال استریت ژورنال اخیرا اعتراف کرد که اروپا در حال خرید زمان است و نوشت:یک دیپلمات اروپایی فاش کرده است که همین اقدامات ناچیز اروپا برای حفظ تجارت برخی کشورها با ایران، حاشیه ای بوده و بیشتر یک سیگنال سیاسی است و ما در حال خرید زمان هستیم که ایرانیان را متقاعد کنیم که تصمیمی(برای خروج از برجام) نگیرند.
 هفته گذشته برخی مقامات اروپایی فاش کردند: اقدامات ما برای حفظ برجام, حاشیه‌ای و سیاسی است نه اقتصادی؛ زمان می‌خریم تا دولت غرب‌گراها در ایران حفظ شود!
 همزمان با تحریم های جدید آمریکا، وزارت خزانه داری آمریکا اسامی بیش از ۷۰۰ فرد، شرکت، هواپیما و کشتی را به فهرست تحریم‌ها علیه ایران اضافه کرده است، در این فهرست، نام چندین فرد و شرکت ایرانی که بدون هیچ نشان ظاهری، در دور زدن تحریم ها نقش داشته اند به چشم می خورد و بسیاری از کارشناسان امنیتی را با این سوال مواجه کرد که این لیست محرمانه و مهم و دقیق، چگونه به دست آمریکا رسیده است و چه افراد ذی نفوذی، عامل لو رفتن اطلاعات محرمانه ی جمهوری اسلامی بوده اند؟
  سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: اخیرا در جریان بررسی لایحه CFT در شورای نگهبان، علاوه بر 22 تناقض با شرع و قانون اساسی، متوجه اشتباه در ترجمه ی این معاهده نیز شدیم.
به عبارت بهتر، مسئولان دولتی برای چندمین بار، یک ترجمه ی غلط از معاهدات بین المللی را به مجلس فرستاده اند(احتمالا در راستای منافع خارجی ها). این اشتباه، قبلا نیز در ترجمه ی برجام و لایحه ی پالرمو نیز کشف شد که در همه ی موارد، به ضرر منافع ملی و در راستای ایجاد وحشت در میان نمایندگان، تنظیم شده بود.
 بعد از آن که فشارهای جدی مقامات دولت و همفکران آنها برای تایید لایحه FATF توسط شورای نگهبان بی نتیجه ماند، آقای ظریف در یک اقدام کم سابقه (که بیشتر به یک انتحار سیاسی شبیه بود) ضمن مصاحبه ای، رسما ادعای پولشویی های کلان میلیاردی در ایران را بیان کرده و عملا بهانه را به بیگانگان و رسانه های دشمن برای فشار بیشتر در تصویب لایحه ی استعماریCFT ایجاد نمود. آقای ظریف، قبلا نیز در هنگام تصویب برجام با اظهارات مشابهی، گفته بود: آمریکا می‌تواند با یک بمب تمام سیستم دفاعی ایران را از کار بیندازد.

اکنون با جمع بندی این موارد، بنظر می رسد دست هایی در داخل کشور، بصورت جدی در حال همکاری با بیگانگان و دشمنان جهت فشار بیشتر بر جمهوری اسلامی برای کوتاه آمدن از اصول و آرمانها هستند و قبل از هر چیز، باید برای درمان مشکلات و دردهای کنونی کشور، این افراد و جریانها را شناسایی کرد.
 در همین راستا استاد رحیم پور ازغدی، اخیرا تصریح کرده : برخی از سیاسیون که کشور را به وابستگی سوق می دهند، بی شک جاسوس هستند و در آینده هویت آنان مشخص می شود.