سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

انتصابی حساس و مهم (نشریه366)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

انتصابی حساس و مهم
 در آستانه ی سال جدید، خبر انتصاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به ریاست قوه ی قضائیه، بسیاری از مردم را امیدوار و شادمان ساخت.
 دوران بسیار موفق سه ساله ی ریاست آیت الله رئیسی بر آستان قدس رضوی و خدمات فراوان رفاهی و حضور و رسیدگی به اقشار ضعیف که ایشان را به«سید محرومان» ملقب ساخت و مخصوصا پشتوانه ی کم نظیر 16 میلیونی رای مردم در انتخابات سال 96 ریاست جمهوری و صبر و حلم و متانت وی در مناظره های انتخاباتی و پافشاری جدی بر اصول و خارج نشدن از مرزهای مصلحت جمهوری اسلامی، همه و همه، از مواردی است که انتخاب آیت الله رئیسی به قوه ی قضائیه را بسیار برجسته و ممتاز و امیدوار کننده می کند.

 در این عرصه، رئیس جدید قوه ی قضائیه با وضعیتی بسیار خطیر و غیرقابل مقایسه با تمامی دوران های قبل نیز روبروست و آن، حجم بالای پرونده های مربوط به مفاسد اقتصادی دانه درشت ها و منسوبان و منصوبان مسئولان است که رسیدگی به بخشی از آنها در روزهای پایانی مسئولیت رئیس قبلی قوه قضائیه آغاز شد. از جمله: پرونده ی حسین فریدون برادر رئیس جمهور و برادر معاون اول رئیس جمهور و تخریب ویلای دختر آقای نعمت زاده. که تداوم این روند و قاطعیت در برخورد و شفافیت و برگزاری علنی دادگاهها می تواند در امیدواری بیشتر مردم به قوه ی قضائیه و  مقابله با فساد و تغییر به نفع مردم، موثر باشد.
همچنین انتصاب آیت الله رئیسی به ریاست قوه قضائیه، با سنگ اندازی ها و تخریب ها و شایعات و فضاسازیهایی نیز از سوی برخی صاحبان قدرت و مفسدان و شرکای آنان روبرو خواهد شد که نمونه های آن از مدتی قبل نیز آغاز شده است. طبعا خدمت به مردم و مبارزه ی قاطع با مفاسد و ایستادگی در مقابل زیاده خواهان و گزارش شفاف به مردم، خواهد توانست بر این مشکلات و موانع فائق آمده و همانند دوران تولیت آستان قدس، دوران موفقی را برای ریاست بر این قوه ی مهم و اساسی، رقم بزند. ان شاءالله