سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

جولان اشرافیت در زندگی مدعیان اصلاح(نشریه369)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

جولان اشرافیت در زندگی مدعیان اصلاح
 در هیاهوی ماجرای مربوط به نجفی، یکی از مسائلی که باید بیشتر به آن توجه شود، جولان اشرافیت و اموال کلان و فراوانی است که در اوج گرفتاری مردم و با وجود ادعاهای مردم دوستی جریان وابسته به اعتدال و اصلاحات، در زندگی آنان به چشم می خورد.

وقتی یکی از مهم ترین سران جریان اصلاحات و مشاور عالی رئیس جمهور و شهردار سابق تهران، منزلی 15 میلیارد تومانی را در یکی از اشرافی ترین برجهای تهران در اختیار همسر دومش می گذارد و بعد از اختلاف، حاضر می شود مهریه ی بیش از 6 میلیارد تومانی وی را نقدا بپردازد، و در حین اختلاف با وی، اتومبیل چند میلیاردی را به نام وی منتقل می کند، این سوال جدی مطرح می شود که مگر درآمد و حقوق یک مدیر و حتی وزیر در جمهوری اسلامی، چقدر است که چنین ریخت و پاش هایی را برای وی ممکن می سازد؟

پاسخ این سوال را در اظهارات پیرامون این واقعه می توان دریافت، همان جا که اعلام شد در مدت مدیریت آقای نجفی بر شهرداری تهران، همین همسر دوم، سیطره ی فراوانی بر امور شهرداری داشته و واسطه ی حل و فصل برخی از پرونده ها نیز بوده است یا برادر همسر دوم، با حقوق کلان در شهرداری تهران مشغول به کار شده و...
واقعا چه زمانی قرار است افسارگسیختگی مالی و عدم نظارت بر مدیران و مسئولان کشور، خاتمه یابد تا حق مردم در حلقوم این افراد ریخته نشود؟!