سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

زمینه سازی برای توطئه بزرگتر(نشریه370)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

زمینه سازی برای توطئه بزرگتر
  این روزها در فضای جامعه شاهد افزایش تنش و درگیری از سوی افرادی هستیم که با تز«نافرمانی مدنی» بدنبال تضعیف اقتدار پلیس و ماموران انتظامی و از میدان بیرون ساختن آمران به معروف و عناصر فعال فرهنگی و انقلابی هستند.
 نمونه هایی مانند: عربده کشی یک زن مست بی حجاب در یک شهر شمالی و حمله وحشیانه چند دختر هنجارشکن به یک زن چادری در شهر دیگر و ماجرای حمله چند دختر بزهکار  و هنجارشکن دیگر به دو مامور پلیس در تهران  و حمله ی یک زن هتاک به اتومبیل گشت پلیس وکشف حجاب مکرر سلبریتی ها و....

اینها تنها مثالهایی بود که تصاویر مشابه فراوانی از آنها نیز در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.
 در این زمینه به نظر می رسد دامن زدن کاذب به دو قطبی های پنهان اجتماعی در دستور کار برخی جریان های سیاسی در داخل و خارج از کشور قرار گرفته  است.
 یکی از مهم ترین ابزارهای ایجاد این دو قطبی کاذب نیز شبکه های اجتماعی است و سرمایه گذاری ۶ ساله دشمنان و جریان فتنه روی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی رها شده تحت مدیریت بیگانگان مانند تلگرام و اینستاگرام برای تغییر ذائقه و تغییر هویت و سبک زندگی ایرانیان در حال نتیجه دادن است.
 اما این همه ی ماجرا نیست، دشمن در بستر بوجود آمده از این دو قطبی ساختگی، بدنبال ایجاد فتنه اجتماعی همراه با خشونت گسترده در سراسر کشور است. تعدد خشونت های به کار رفته توسط جریان هنجارشکن ضد اخلاق و شیب صعودی آن ،حکایت از تمرین  و آماده سازی گسترده برای ایجاد یک انفجار ضداخلاقی در آینده ی نزدیک دارد که هدف اصلی آن فروپاشی اجتماعی و اخلاقی جامعه ایرانی خواهد بود.
 در این میان، حمایت همه جانبه و گسترده سران و رسانه های جریان موسوم به اصلاحات که سابقه ایجاد فتنه و آشوبهای خیابانی در دو دهه گذشته را در پرونده خود دارند، از عناصر هنجارشکن و بزهکار و دخترانی که کشف حجاب کرده و وحشیانه به مردم و یا ماموران پلیس حمله می کنند(حتی از سوی برخی نمایندگان اصلاح طلب مجلس)، بعد سیاسی این دوقطبی سازی خطرناک را آشکار می کند:

 همه ی شواهد از این موضوع مهم حکایت دارد که جریان اصلاحات، قصد دارد با ترویج و تعمیق گسترده ی این دو قطبی اجتماعی، بستری را مهیا کند که هم بتواند انتخابات پیش روی مجلس را مدیریت و نتیجه آن را به نفع خود رقم بزند و هم بتواند کارنامه سیاه خود در ۶ سال گذشته در حوزه مدیریتی و اقتصادی در کشور را به حاشیه ببرد و هم با به چالش کشاندن اصول دینی و اخلاقی حاکم بر جامعه ، شکست خود در فتنه های دو دهه گذشته را جبران و براندازی یا استحاله نظام را به نتیجه برساند.
 لذا در چنین شرایطی، وظیفه ی آحاد جریان انقلابی و دلسوز، حضور موثر و همه جانبه در صحنه و حمایت جدی و قاطع از پلیس و نیروهای انتظامی و ماموران اجرای قانون و البته امر به معروف و نهی از منکر فعالانه برای به حاشیه راندن پیاده نظام فرهنگی دشمن است، وگرنه هرگونه انفعال و خدای ناکرده ناامیدی و عقب نشینی، فتنه های بزرگی را به دست این جریان منحوس رقم خواهد زد.