سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

16 سال استقامت در سنگر (نشریه382)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

16 سال استقامت در سنگر

همسنگران عزیز:
این شماره از نشریه، اولین شماره از هفدهمین سال انتشار نشریه است.

 روزهای غمبار اخیر که با شهادت سردار رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی، خون  تازه ای در رگ های انقلاب اسلامی جاری ساخته و فصلی نوین از رویارویی نظام مقدس جمهوری اسلامی با کفر و استکبار را رقم زده است، وظیفه ی یکایک یاران انقلاب در روشنگری و تبیین واقعیات و رویدادها را دوچندان می سازد.
 مخصوصا آن که در فرمایشات اخیر امام خامنه ای،«دشمن شناسی»  و «دو عنصر ایمان و غیرت دینی»  به عنوان کلیدی ترین وظایف مردم انقلابی در مقطع کنونی، معرفی شده است.
 پیداست که حضور رسانه ای و جهاد فرهنگی، نقش مهمی در تحقق این توصیه ی موکد رهبر عزیز انقلاب دارد و مفتخریم که سنگر«عبرت های عاشورا» در تمام 16 سال گذشته در حد بضاعت خود، همین مسیر مقدس یعنی تبیین دشمن شناسی و تقویت ایمان و غیرت دینی و انقلابی، را دنبال نموده و همواره مورد عنایت و دعای خیر اصحاب و صاحبان انقلاب قرار داشته است.
 اینک در سال جدید انتشار نشریه، ضمن تجدید بیعت با روح مطهر امام(ره) و شهدای عزیز، مخصوصا روح پرفتوح سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، همه ی شما بزرگواران را به استمرار حمایت ها و دعاهای همیشگی فرا می خوانیم.
 در مقاطع قبلی از مشکلات جدی که در مسیر انتشار نشریه وجود داشته و دارد بارها سخن گفته ایم و در این فرصت یادآور می شویم که در شماره های پیش رو به دلیل حساسیت رویدادهای خارجی و داخلی، مخصوصا انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی، با کمک های مالی شما عزیزان خواهیم توانست در شمارگان بیشتری، عبرت های عاشورا را تقدیم علاقمندان و تشنگان حقایق در سراسر ایران اسلامی نماییم.
والعاقبه لاهل التقوی والیقین