سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

پُـز عالی دولت! با جیب خالی ملت!(نشریه373)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

پُـز عالی دولت!  با جیب خالی ملت!
     در وضعیتی که هر روز فشار اقتصادی بر مردم بیشتر می شود و گستردگی تحریم های خارجی، لزوم کار و تلاش بیشتر همگان مخصوصا دولتمردان را گوشزد می نماید و در موقعیتی که باید تمام حواس مسئولان و برنامه ریزان کشور بر صرفه جویی بیشتر و کاستن از هزینه ها متمرکز شود، انتشار چند خبر، نشان داد که متاسفانه نه در مجلس و نه در دولت، توجه لازم نسبت به این موضوعات مهم و اساسی وجود ندارد و مسئولان، همچنان در حال و هوایی دیگر به سر می برند.
لطفا به این چند خبر توجه فرمایید:

3/000/000/000/000 تومان برای یک طراحی! (نشریه373)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

3/000/000/000/000 تومان برای یک طراحی!
 یکی از بخش هایی که طی سالهای گذشته، بسیاری از مردم، همواره از آن ابراز نارضایتی و نگرانی می کردند، صنعت خودروسازی کشور بود. این نارضایتی حتی با وجود مدیریت ها و دولت های مختلف نیز،  ادامه داشت و روند نگران کننده و بعضا فسادآفرین خودروسازها همچنان در صدر اخبار اقتصادی کشور قرار می گرفت.

آیا مصلحت این بود؟ (نشریه373)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

آیا مصلحت این بود؟!

اخیرا بدنبال احضار و بازداشت «اکبر طبری» یکی از معاونان حوزه ریاست قوه قضائیه سابق و انتشار اتهاماتی که بعضا عملکرد رئیس سابق قوه قضائیه را نیز زیر سوال می برد، نامه ای منسوب به آقای آملی لاریجانی خطاب به رهبر معظم انقلاب در برخی محافل خارجی و داخلی منتشر شد که وی بعد از ابراز برخی گلایه ها، خواستار عزیمت به نجف و دوری از مسئولیت ها و پرداختن به درس و... شده است.(که نامه ی مذکور توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام تکذیب شد).

دستور العمل برنامه‌های 10 گانه در حوزه حجاب و عفاف(نشریه373)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

توجه: در مورد اهمیت حجاب و عفاف در جامعه و نقش بسیار تعیین کننده ی آن در تداوم ارزش های انقلاب و اسلام، تاکنون سخن ها و مطالب فراوانی گفته شده و در این نشریه نیز مقالات و اخبار متعددی منتشر شده است. اما در حال حاضر متاسفانه باید گفت که وضعیت رعایت حجاب و عفاف در کشور ما نه تنها در جایگاه مطلوب خود قرار ندارد، بلکه با مخاطراتی جدی روبروست که اگر نسبت به آن توجه و رسیدگی فوری, لازم و قانونی نشود، جبران خسارتهای ناشی از کم توجهی نسبت به آن در آینده بسیار مشکل خواهد بود.

دستاوردهای انقلاب اسلامی(نشریه373)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)


  در بیست و ششمین بخش از ستون ویژه بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف، گوشه هایی از افتخارات را یادآوری می کنیم که:               
   آب دریا را اگر نتوان کشید،         
     هم به قدر تشنگی باید چشید
دستاوردهای 40 ساله
انقلاب اسلامی (26)

همکاری با قاچاقچیان برای خدمت به نظام؟!(نشریه372)

on . ارسال شده در اصل هشتم(مقالات)

همکاری با قاچاقچیان برای خدمت به نظام؟!
 طی روزهای اخیر، دادگاه متهمان تخلفات ارزی در بانک مرکزی که شامل مدیران سابق ارشد بانک مرکزی دولت آقای روحانی است، در حال برگزاری است.
 نکته ی مهم و قابل توجه در این دادگاه آن است که با وجود تقدیرهای مکرر آقای روحانی از آقای سیف(رئیس سابق بانک مرکزی) و عراقچی (برادرزاده مذاکره کننده هسته ای و معاون ارزی بانک مرکزی) و ایجاد خط قرمز و مصونیت برای مجازات آنان در دوران قبلی قوه قضائیه، پرونده ی این موضوع در حال حاضر به جریان افتاده است و نکات بسیار تکان دهنده ای از مفاسد پولی و ارزی که از طریق بانک مرکزی دولت آقای روحانی، اقتصاد کشور را تا آستانه ی بحران کشانید، منتشر شده است.