سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

سرمقاله نشریه 342

on . ارسال شده در سر مقاله

تحقق عدالت...
  چندی قبل جان بولتون، یکی از سیاستمداران ارشد آمریکایی، ضمن شرکت در اجلاس منافقین در پاریس، گفت: ما باید هر کاری بکنیم که انقلاب اسلامی آیت الله خمینی، دیگر دوام نیاورده و جشن چهلمین سالگردش را نبیند.
  اکنون چندی است که نشانه های این راهبرد خصمانه والبته خام ، با سوار شدن منافقین بر موج اعتراضات معیشتی در دی ماه و همچنین ایجاد غائله ی دراویش و همچنین برنامه ریزی و تبلیغ برای آشوب در شب چهارشنبه آخر سال و تداوم نا امنی ها بصورت زنجیره ای، کاملا قابل مشاهده است.

در چنین اوضاعی، دولت، در آستانه ی سال نو، با سیاست های منفعل خود، فشار شدید اقتصادی و کاستن از ارزش پول ملی و افزایش تورم را تشدید نموده و باعث نارضایتی معیشتی مردم گردیده و رئیس جمهور نیز بجای تلاش برای رفع مشکلات کشور، شخصا میدان دار حاشیه سازی و اختلاف شده و در جدیدترین سخنرانی ، در جمع مهندسین، ضمن تقبیح تلاش نظام برای اسلامی کردن علوم، به نوعی دانشگاهها و اساتید را نیز در مقابل سیاست های راهبردی انقلاب، تحریک کرد.
  از سوی دیگر نیز عده ای انقلابی نما ی مدعی، به بهانه عدالتخواهی، شان و جایگاه ولایت را زیر سوال برده و تحریک مردم و مشغول نمودن ذهن دوستان انقلاب را دنبال می کنند.
  ماجرای جولان زنان خیابانی برای برداشتن حجاب و همچنین حاشیه های جدید ورود زنان به ورزشگاهها نیز  در راستای همین راهبرد ناامن سازی قابل تحلیل است.
   البته رهبر عزیز انقلاب، در سخنرانی اخیر خود، برای مقابله با این خطرات جدی  که  انقلاب  ونظام را تهدید می کند گوشزد فرموده و تاکید کردند: یکی از مهمترین آفتهای همه انقلابها «ارتجاع» است. ارتجاع یعنی حرکت انقلابی ملت، در یک جاهایی سست و متوقف شود و بعد برگردد. من وظیفه دارم خطر را به مردم عزیزمان بگویم. ما اگر بسمت اشرافیگری رفتیم، اگر بجای توجه به ضعفا، دلسپرده مرفهین شدیم، اگر بجای تکیه به مردم، به خارجیها تکیه کردیم، این ارتجاع است. در ارتجاع، همان آدمهای انقلابی سابق سرکارند اما خط و راه را عوض کرده‌اند.
  با این سخنان و هشدار امام خامنه ای کاملا واضح است که راهبرد مقابله با تهدیدات دشمنان، جلوگیری از ارتجاع انقلاب و اهتمام جدی و همگانی برای اجرای عدالت است.
  عدالتی که مسئولان را از اشرافیگری و توجه به مرفهان بی درد باز دارد.
  عدالتی که اجرای فوری و قاطع احکام قضایی در مورد مفسدین اقتصادی دانه درشت و آشوبگران خیابانی و فتنه گران توسط دستگاه قضایی را تضمین کند.
  عدالتی که مسیر ناصواب دولت در تکیه به خارجیها و کلید زدن مذاکرات موشکی و منطقه ای اخیر را جلوگیری کند.
  عدالتی که فضای معنوی انقلاب را محل جولان عناصر بی بند و بار و مفسدین فرهنگی نسازد. و...

  پیداست که تحقق چنین عدالتی که امروزه مورد تذکر و هشدار امام مسلمین قرار گرفته است، با همگرایی و وحدت همه ی نیروهای انقلابی و همه ی علماء و مراجع و اساتید و بزرگان کشور محقق خواهد شد و خدای ناکرده تداوم سکوت و سستی کنونی، میدان را برای جولان بیشتر بدخواهان و مدعیان باز خواهد نمود و تسلط اشرار را بدنبال خواهد داشت.
  و لذا هر کدام از ما به سهم خود باید ضمن بازیابی توان و انگیزه، رهبر عزیز خود را در اجرای عدالت و جلوگیری از ارتجاع انقلاب، یاری کنیم و حضور در میدان و انجام وظیفه را در عمل جاری ساخته و از بزرگان و مسئولان نیز مطالبه کنیم که ان شاءالله نصرت الهی و خذلان دشمنان و جشن پیروزی های بزرگ بر اساس وعده ی الهی، نزدیک و قطعی است.