سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

سرمقاله نشریه 347

on . ارسال شده در سر مقاله

برجام موشکی ...
 در فرهنگ انقلاب اسلامی، آرمان قدس، بعنوان نمادی از حق طلبی و ایستادگی در مقابل مستکبران و دفاع از مستضعفان و محرومان عالم، همواره مورد توجه امام و امت قرار داشته است.
طبق نظر کارشناسان علوم سیاسی، غده ی سرطانی اسرائیل، از بدو تاسیس تا قبل از وقوع انقلاب اسلامی در ایران، همواره دوره رشد خود را طی کرده بود؛ اما بلافاصله با ظهور انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران، به یکباره دوران افول و سقوط حکومت فاسد صهیونیسم آغاز شده و رویای نیل تا فرات، که مراحل عملیاتی آن با جدیت در حال انجام بود، به کابوس مقابله با انتفاضه و قیام مردم فلسطین در داخل سرزمین های اشغالی تبدیل شد و با وجود حمایت پیدا و پنهان سران فاسد عرب از اسرائیل، این غده ی سرطانی، در بدترین وضعیت تاریخی خود قرار دارد.

به لطف الهی در این مسیر، جمهوری اسلامی همزمان با کسب دستاوردهای بزرگ معنوی و انجام رسالت الهی و انقلابی، از منظر مادی و استراتژیک نیز دستاوردهای بزرگی را کسب نموده و دشمن اصلی خود را در همان سرزمین های اشغال شده مشغول و جایگاه های فراوان منطقه ای را در عراق و سوریه و لبنان و ... ایجاد نموده و امنیت منطقه را از مجاهدت همین دوستان، تامین کرده است.
اما در مقطع کنونی، بنظر می رسد برای پاسخ به یک پرسش باید اندکی تامل کرد:
برای تداوم این مسیر نورانی و موفق 40 ساله ی انقلاب در تقابل با اسرائیل غاصب، آیا می توان با مسئولانی غیرآرمانی و منفعل و طرفدار مذاکره برای هر چیز، طی طریق نمود و به چشم اندازهای بزرگ انقلاب، «در وقت مقرر» رسید؟
اینکه آمریکا با کمال جسارت و گستاخی، سفارت خود را از تل آویو به قدس شریف منتقل می کند و در همان روز، دهها فلسطینی معترض را به شهادت رسانده و هزاران نفر مجروح می شوند، چه پیامی دارد؟
اینکه سفیر آمریکا در اسرائیل، با عکس خیالی قدس تخریب شده و ویرانه ی مسجدالاقصی جشن می گیرد و به دنیا مخابره می کند، چه نشانه ای دارد؟!

این خبر که سران فاسد عربستان، علنا و بدون ترس، با اسرائیلی ها پیمان دوستی می بندند، چه تحلیلی دارد؟
گرچه اینها می تواند نشانه هایی بر ضعف و زبونی و پایان کار دشمنان اسلام تعبیر شود، اما آیا گستاخی دشمنان اسلام، هیچ ربطی به برخی وادادگی ها و دوری از آرمان ها و سازشکاری و معرفی چهره ای ضعیف و دست بسته از جمهوری اسلامی از سوی برخی در داخل کشور ندارد؟!
 وآیا واقعا می توان آرمان بزرگ قدس شریف را با برخی از دولتمردان و مسئولان فعلی دولت و مجلس ایران دنبال نمود و به سرانجام رساند؟!
 قطعا بار این آرمان بزرگ و الهی، همچون گذشته بر دوش رهبر عزیز انقلاب و ملت بزرگ ایران است، اما سخن اینجاست که انقلاب عزیز اسلامی که امروزه بعنوان الگوی ملت های مسلمان و آزاده شناخته می شود، نمی تواند و نباید اجازه دهد که دولت مستقر، با دراز کردن دست به سمت اروپائیها و رها کردن سیاست های مهم منطقه ای توسط وزارت خارجه، حیثیت انقلاب را لکه دار کرده و دشمنان را در فشار بر حامیان منطقه ای ما گستاخ تر کند.
یقینا فشار اروپای مکار و آمریکای خبیث برای کشاندن جمهوری اسلامی به پذیرش برجام موشکی و منطقه ای، هدفی جز تخریب آرمان قدس و تامین امنیت اسرائیل ندارد و هر کس در این مسیر، تلاش و مذاکره و انفعالی را مرتکب شود، قطعا عمله ی اسرائیل؛  و خائن به آرمان قدس شریف است.