سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

سرمقاله نشریه 357

on . ارسال شده در سر مقاله

خدا با ملت ایران است...
  امسال مراسم اربعین و همایش چندده میلیونی شیعیان جهان در جاده ی بهشتی نجف-کربلا، با ایام 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مصادف شده است.
 هر دوی این رویدادها، دارای یک پیام برای جهانیان بوده و هست: تحقیر استکبار آمریکا.
39 سال قبل وقتی دانشجویان خط امام(ره)، لانه ی جاسوسی آمریکا را تسخیر کرده و انقلاب دوم را آفریدند، سران آمریکا رسما اعلام کردند که جمهوری اسلامی ، آمریکا را در جهان تحقیر کرد و البته سیلی های مکرر ملت ایران به آمریکا و خنثی کردن توطئه های آنان، همواره در طول تاریخ انقلاب، آنان را از ملت ایران عصبانی ساخته است.

امسال آمریکائیها تصمیم گرفته اند در آستانه ی 40 سالگی انقلاب، تهدیدهای جدید خود را در همان روز13 آبان عملی کنند و با این کار، کینه و ناراحتی خود از اقدام بجا و بزرگ ملت ایران در بیرون راندن آنان از کشور را تلافی کنند.
 در این میان، جمهوری اسلامی با چندین فرصت و یک تهدید جدی روبروست.
 سردمداران آمریکا که رسما از همه ی متحدان خود باج خواهی می کند و ژاپن و آلمان و اتحادیه اروپا و کره جنوبی و عربستان را به پرداخت پول در ازای حمایت از آنان مجبور ساخته، نیاز شدید ترامپ به حل مشکلات با ایران در آستانه ی انتخابات کنگره، اختلاف جدی آمریکا با روسیه بر سر موشکهای هسته ای، درگیری آمریکا با چین بر سر تعرفه های واردات، وضعیت وخیم آمریکا و عربستان در موضوع قتل خاشفچی و دست بالای جمهوری اسلامی در منطقه اعم از عراق و یمن و سوریه و... و مخصوصا منابع و ثروت فراوان داخلی و هوشیاری ملت ایران و صبر و تحمل مثال زدنی آنان، از فرصت های بزرگی است که در حال حاضر، در اختیار جمهوری اسلامی برای مقابله با تهدیدات آمریکاست.
 در این میان وجود برخی  سیاستمداران مرعوب و کاملا واداده و پشیمان در داخل کشور که تنها راه حل مشکلات کشور را در پذیرش باج خواهی آمریکائیها دانسته و ترجیع بند سخنان و امیدهای آنان، بازگشت آمریکا به برجام و ماندن اروپا در برجام و اجرای برجام و تجلیل از برجام و چانه زنی برای برجام و دیگر قراردادهای استعماری است، بزرگ ترین تهدید برای وضعیت امروز کشور هستند.
 اکنون پیام بزرگ 13 آبان و اربعین و حضور دهها میلیونی جهادگران شیعی در قلب امت اسلام و همه ی فرصت های موجود ذکر شده، برای این سیاستمداران مرعوب آن است که از امید به کدخدا دست بردارید و به خدا و خلق خدایی و امکانات خدادادی و نیروی الهی خود تمسک کنید و به شیاطین و تعهدهای آنان دل نبندید و از اخم شیطان بزرگ نترسید که خدا یاور مومنان است، همانگونه که در تمام 40 سال گذشته؛ ملت را یاری فرمود و همانگونه که میلیونها شیعه ی دلداده ی حسین(ع) را برای یاری انقلاب جهانی ولی اش، در جاده ی نجف کربلا، روانه ساخت....
   وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ، إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزيزٌ