سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

سرمقاله نشریه 364

on . ارسال شده در سر مقاله

40 سالگی انقلاب...
 این روزها در جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی، با نگاهی واقع گرا و منطقی باید به گذشته ی پرافتخار ایران اسلامی نظر افکنیم و دستاوردهای عظیم انقلاب در حوزه های مختلف را بازخوانی کنیم.
 اکنون 40 سال از پایان طاغوت گذشته است و همت همه ی مردم و مقاومت و رشادت آنان در عرصه های مختلف, توانسته است بخش مهمی از محرومیت ها و بی عدالتی های دوران 2500 ساله شاهنشاهی را محو کند و جمهوری اسلامی را در بسیاری از عرصه ها بر فراز قله های جهانی قرار دهد.

 با این وجود، چندی است سعی دشمنان برای تخریب و تحریم اقتصادی ایران عزیز شدت بیشتری گرفته است و این مسئله، در درجه ی اول نمادی از اثرگذاری این انقلاب در دنیا و میزان خشم مدعیان قدرت از این نظام الهی و موفقیت های آن است.
 در این مسیر، به برکت خون مطهر شهدا و عنایات حضرت صاحب الزمان(عج) بعنوان صاحب این کشور، انقلاب در دهه ی پنجم نیز با قوت و قدرت به مسیر خود ادامه خواهد داد و تمام این تحولات و سختی ها را پشت سر خواهد گذاشت، لیکن این فراز و نشیب ها، امتحانی برای یکایک ماست که چقدر بر سختی ها و مشکلات صبر می کنیم و تا چه مقدار، کمبودها و گرانی ها و فشارها را در مسیر انقلاب، به جان می خریم.
 البته بر اساس هدف و منطق انقلابی، باید با بی عدالتی و ظلم و دست اندازی به بیت المال و فساد و ریخت و پاش و اشرافیگری  نیز مقابله کنیم و هرگز آن را برنتابیم و به همگان نیز این جمله را تفهیم کنیم که بخش مهمی از مشکلات امروز : نتیجه ی خیانت نفوذی  ها به انقلاب واعتماد مردم است.
 به لطف الهی و رهبری مقتدر امام خامنه ای عزیز و حضور در صحنه ی مردم، در آینده ی نزدیک پرچم انقلاب را به دستان مبارک حضرت مهدی موعود(عج) تقدیم خواهیم نمود و در رکابش با ظلم و بی عدالتی تا دستیابی به پیروزی نهایی خواهیم جنگید...           بعون الله و فضله