سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

سرمقاله375

on . ارسال شده در سر مقاله

ایران اسلامی در اوج...
  طلیعه ی روزهای آغازین سال 1440 قمری، معادلات منطقه و جهان را به نفع جبهه ی مقاومت به مرکزیت ایران اسلامی تقویت نموده است.
  بدون اغراق، وضعیت منطقه ای و بین المللی جمهوری اسلامی به مدد ایده ی مقاومت و همبستگی و همراهی ملت های مظلوم منطقه، در بهترین موقعیت تاریخی خود قرار دارد.
   از یک سو، انصارالله یمن، توانست با یک حمله ی برق آسا، تاسیسات مهم و کلیدی نفتی آرامکوی عربستان را منهدم و تولید بیش از 50 درصد نفت و 18 درصد گاز عربستان را فلج نماید. و این عملیات موفق، در فاصله هزار کیلومتری مرزهای یمن و 50 کیلومتری ناوگان پنجم دریایی آمریکا در بحرین، پیام خاصی را به عربستان، بحرین، امارات، آمریکا، اسرائیل و دیگر متحدان منطقه ای آنها داده است.

   از سوی دیگر، حشدالشعبی عراق با بیش از صدها هزار نیروی رزمنده، برای دفاع از انقلاب اسلامی و تهدیدات منطقه ای آمریکا و جلوگیری از سوء استفاده ی آمریکا از خاک عراق، هشدار داده و مقتدا صدر، عنصر کلیدی مستقر در عراق نیز که بعضا مواضع خاص وی مورد امیدواری جهان غرب بود، بیعت خود را با حضور در بیت رهبری به نمایش جهانیان گذاشت.
  دیدار موکب داران عراقی و سران قبایل عراق با رهبر عزیز انقلاب و اعلام بیعت با ایشان از موارد بسیار مهم این روزهاست.
   سخنرانی مهم و تاثیرگذار سید حسن نصرالله در اجتماع بزرگ مردم لبنان و هشدار به اسرائیل برای هرگونه توطئه علیه ایران و سردادن شعار(ماترکناک یابن الحسین)در ابراز ارادت به ولی امر مسلمین نیز همچنان مورد توجه جهانیان قرار دارد.
  نامه ی راهبردی اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس خطاب به امام خامنه ای و نزدیکی هرچه بیشتر این جنبش به جمهوری اسلامی و دیگر تحولات مهم منطقه ای، جای هیچگونه تردیدی باقی نمی گذارد که ایران، بعنوان یک قدرت مهم در منطقه و جهان، از طریق راهبرد مقاومت و وحدت میان مسلمین، بدنبال تشکیل ابرقدرت بزرگ اسلامی و تضعیف و تحقیر قدرتهای غربی است.
  در این میان کاملا واضح است که دست آمریکا و عربستان و اسرائیل و دیگر دشمنان جمهوری اسلامی برای هرگونه اقدام نظامی کاملا بسته است و از مواضع محتاط سران آنان نیز پیداست که هرگز چنین خطایی را نخواهند کرد. همچنین تحریم ها نیز به پایان دوران کارایی خود رسیده و آمریکا هر چه در توان داشته است را به میدان آورده است.
  با این وجود به نظر می رسد کینه ی عمیق و خشم دشمن زخم خورده علیه جمهوری اسلامی از این پس با دو راهبرد عمده دنبال خواهد شد:
 1- فشار برای کشاندن ایران به مذاکره ذلت بار
که واسطه ی این فشار نیز اکنون بر عهده ی فرانسه در خارج و برخی غربگرایان مستقر در دولت و رسانه ها در داخل هستند.
ماموریت این جریان آن است که با وخیم جلوه دادن اوضاع منطقه و تشدید شایعات مربوط به جنگ و... نظام را وادار به مذاکره بر سر موضوعات موشکی و منطقه ای خود بکنند.
2- ایجاد فتنه و ناامنی های داخلی
در این مسیر، ماموریت این بخش نیز بر عهده ی بخشی از بدنه ی اصلاح طلبان و هواداران رسانه ای دولت است که با حاشیه سازی و ایجاد جنجال پیرامون موضوعات دست چندم(همانند دختر آبی و نفوذ در اعتراض های صنفی و مطالبات کاذب نظیر ورود زنان به ورزشگاه ها و ....) آشوب و تجمع و ناآرامی را کلید زده و فازهای بعدی آن را به دست منافقین و اراذل و اوباش و آشوبگران سپرده شود.
 بدون شک تنها امید آمریکا و دشمنان برای انتقام گیری از محور مقاومت و موفقیت های جمهوری اسلامی، همین دو راهبرد عمده خواهد بود که ان شاءالله در این نبرد نیز با شکست و ناکامی روبرو خواهند شد اما همه ی ما بر اساس وظیفه ی انقلابی و ملی، باید برای مقابله و خنثی سازی آنها هوشیار و آماده باشیم.