سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

انقلابی مقتدر (نشریه 294)

on . ارسال شده در سر مقاله

انقلابی مقتدر ...
 امسال ملت بزرگ ایران، در حالی به استقبال سی و هشتمین جشن پیروزی انقلاب خود می روند که ثمره ی این انقلاب بزرگ و معجزه ی قرن، بیش از هر زمان دیگری در برابر دیدگان اهل بصیرت قرار دارد.

امروز بعد از گذشت سالهای طولانی از پیروزی انقلاب، همچنان شعارهای اساسی این انقلاب، زنده و پرنشاط در کالبد جامعه جریان دارد و گرچه دستهایی در داخل و خارج از کشور با همه ی توان برای تحریف انقلاب و مکتب خمینی کبیر(ره) مشغول شیطنت و سنگ اندازی هستند، اما اصول انقلاب و شعارهای مقدس آن، همچنان بعنوان مهم ترین مطالبه ی مردم نهادینه شده است.
معجزه ی این انقلاب آنجاست که حتی مخالفین و دشمنان داخلی نظام هم برای رسیدن به اهداف خود، مجبورند همان شعارها و اهداف انقلاب را بر زبان جاری کنند و در دنیای کنونی، سلطنت و استعمار و اشرافیت و غربزدگی و اسلام ستیزی و ملی گرایی و مفاسد اخلاقی و دهها منکر بزرگ دیگر که روزی در همین کشور اسلامی، بعنوان یک ارزش تلقی و ترویج می شد، آنچنان رنگ باخته و مضمحل شده است که حتی در دیگر نقاط دنیا و از سوی ملت های فهیم نیز، تقبیح می شود.
امروز به لطف حضرت حق و خون مطهر شهیدان انقلاب، دایره ی نفوذ انقلاب ایران، از شرق آسیا تا قلب اروپا و تا عمق آمریکای لاتین و آفریقا نیز کشانده شده و صدای رسای انقلاب خمینی کبیر، به اعتراف صهیونیست ها و آمریکائی ها در همه ی نقاط جهان شنیده می شود.
و دقیقا به همین دلیل است که انواع دشمنی ها و تحریم ها و فشارها و تهدیدها، از هرسو به ایران وارد می شود.
و البته همین پویایی و نشاط انقلاب را می توان دلیل محکمی بر برخی تحرکات و دشمنی های داخلی نیز دانست.چرا که اگر این نشاط و ترویج و گسترش و تبیین روزافزون شعارهای انقلاب نبود، هرگز اهل باطل و دنیاپرستان و قدرت طلبان و تمامیت خواهان و مفسدان سیاسی و انقلابیون پشیمان و آقازاده ها و ضدانقلاب و گروهکها و ... احساس خطر نمی کردند و اینگونه همه ی آبرو و سابقه و توان و امکانات خود را برای دشمنی با انقلاب به میدان نمی آوردند.
چه افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی از این بالاتر که در آستانه ی پایان دهه ی چهارم انقلاب، فرزندان و منسوبان عناصر مشهور این انقلاب نیز همانند دیگر مردم، باید صلاحیت خود را برای حضور در مصادر امور در معرض آزمون قرار دهند و یا وقتی نسبت به اصول انقلاب نافرمان و غیرمتعهد شدند، توسط نهادهای برآمده از همین انقلاب، رد صلاحیت شده و حتی محاکمه می شوند و بر خویشاوند سالاری و سوء استفاده از نام ها و عناوین، خط بطلان کشیده می شود.


و چه افتخاری برای انقلاب عزیز ما بالاتر از آن که در پایان دهه ی چهارم  انقلاب، رویشهای انقلابی در میان جوانان و نسل سوم و چهارم، آنچنان گسترده و عمیق است که رهبر و مقتدای امت، آنان را از بسیاری خواص و بزرگان فهیم تر معرفی می کند؟ آنجا که می فرماید:
  بنده با این جوانهای انقلابی تا حدود زیادی و از دور و نزدیک اُنس دارم ، که هم انقلابی‌اند هم خیلی اوقات عقلشان و فهمشان و تعقّلشان هم از بعضی از بزرگ‌ترها خیلی بیشتر است، خوب میفهمند، خوب تحلیل میکنند، خوب مسائل را تشخیص میدهند و سینه‌چاک انقلابند، سینه‌چاک اسلامند...
پیداست که این عقل و فهم و تعقل، برخاسته از حضور در صحنه و بصیرت و غیرت انقلابی است که همچنان، باید بعنوان نمادی از استمرار انقلاب و آرمان شهیدان، در عمل یکایک ما جاری و مستمر باشد...
و مشخصا همین جوان های انقلابی و همین عناصر حزب اللهی و آحاد ملت فهیم ایران، امسال جشن پیروزی انقلاب خود را با عبور از گردنه ی خطیر و مهم انتخابات، که یکی از صحنه های بزرگ و حیاتی رویارویی آرمان انقلاب با دشمنان داخلی و خارجی است، مضاعف و دو چندان خواهند کرد و یک بار دیگر با رهبر مظلوم و مقتدر خود، در جهت تداوم راه شهیدان، بیعت خواهند کرد..  الا ان حزب الله هم المفلحون