سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

برگی از عبرت های تاریخ(نشریه351)

on . ارسال شده در برگی از عبرتهای تاریخ

وقتی امریکا از کوبا شکست خورد
  57 سال قبل؛ آمریکائیها تحریم های شدیدی را علیه حکومت ضد آمریکایی کاسترو در کوبا اجرا کردند و بعد از یک دوره طولانی که فقر و گرسنگی و فشار اقتصادی و مشکلات داخلی، کوبا را با بحران مواجه ساخت، تصمیم به انجام عملیات نظامی علیه این کشور گرفتند.
  در همین راستا عملیات خلیج خوک‌ها (Bay of Pigs Invasion)، توسط سازمان سیای آمریکا طراحی شد و در 17 آوریل 1961 به دستور کندی رئیس جمهور آمریکا، نیروی 1700 نفری مورد حمایت آمریکا وارد جزیره خوک‌ها (در 150 کیلومتری هاوانا پایتخت کوبا)شد.

 قرار بود نیروی 1500 نفره مهاجمان که اغلب کوبایی‌های تبعیدی ضدکاسترو بودند، نقش اصلی را در براندازی رژیم کوبا با حمایت نظامیان آمریکا بر عهده داشته باشند.
  اما فیدل کاسترو بلافاصله ارتش 20 هزار نفری و هواداران 200 هزار نفری خود را به صحنه نبرد آورد و در عرض فقط دو روز مقاومت، موفق به نابودی ارتش مهاجمان شد.
در این نبرد دو روزه 161 نفر از نیروهای کوبایی و 107 نفر از نیروهای مهاجم کشته شدند. کاسترو هم‌چنین، موفق شد1189 نفر از نیروهای مهاجم را به اسارت بگیرد و بعدها آنها را در ازای دریافت25 میلیون دلار، غذا و دارو تحویل آمریکا داد.  
  نقشه آمریکا در این عملیات, متکی به مجموعه‌ای از تجزیه و تحلیل‌های غلط بود. در این تحلیل‌ها تأکید شده بود مردم کوبا از کمبودهای اقتصادی به تنگ آمده‌اند؛ بنا بر این، از یک نیروی مهاجم آمریکایی استقبال خواهند کرد. خبرچینان سیا گزارش داده بودند نیروهای مسلح کوبا دچار تفرقه هستند و آن‌ها در پیوستن به قیام عمومی علیه حکومت کوبا هیچ تردیدی نخواهند کرد.
  عملیات خلیج خوکها به یکی از شکست های بزرگ در کارنامه ی آمریکایی ها تبدیل شد که اخیرا نیز در جملات کنایه آمیز رهبر معظم انقلاب خطاب به سران آمریکا به آن اشاره گردید.