سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

برگی از عبرت های تاریخ (نشریه358)

on . ارسال شده در برگی از عبرتهای تاریخ

اشداء علی الکفار
 در سال ششم هجری که پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلم و همراهان ایشان برای زیارت خانه‌ خدا به سمت مکه رفتند، مشرکان مانع شدند. رسول خدا(ص) از همراهانشان بیعت گرفتند که تا پای جان بایستند و از حق دفاع کنند و آماده‌ نبرد شوند. در همین حال مشرکان ناچار شدند که به مذاکره با پیامبر تن دهند که به نام «صلح حدیبیه» معروف شد.

اما دو سال از پیمان صلح نگذشته بود که مشرکان مکه بند اول صلح‌نامه (یعنی ترک مخاصمه و جنگ) را نقض کردند و به گروهی از هم‌پیمانان پیامبر(ص) که در اطراف مکه بودند حمله کرده و عده‌ای از آن‌ها کشته شدند. بعد از این اتفاق؛ ابوسفیان از طرف مشرکان برای تجدید قرارداد و عذرخواهی به مدینه آمد؛ اما هر چه ابوسفیان اصرار کرد که پیمان‌نامه تمدید شود پیامبر(ص) نپذیرفتند. یعنی رسول اکرم(ص) تا زمانی به توافق پایبند بودند که طرف مقابل، مفاد آن را نقض نکرده بود. به‌ همین دلیل پیامبر دستور دادند سپاه را آماده کنند و به سمت مکه حرکت کردند و در نهایت جریان فتح مکه پیش آمد و مشرکان نیز نتوانستند کاری از پیش ببرند.

  در موضوع قرارداد برجام، یکی از مهم ترین بندهای آن توسط آمریکا نقض شده و با وجود گردنکشی آمریکا و وضع تحریم های جدید و بازگشت کلیه ی تحریم ها که به کلی موضوع این قرارداد را نقض می کند، مسئولان دولت بر خلاف سیره ی پیامبر(ص) و تاکیدات رهبر معظم انقلاب، خود را همچنان متعهد به آن می دانند! فاعتبروا یا اولی الابصار