سخنان ناب:
اگردلشان دنبال امریکا و غیرامریکاست اعتمادنمیکنم.همه درست انتخاب کنند.
امام خامنه اي:وقتی باانقلاب وامام بیعت می‌کنید، انگار با پیغمبربيعت کرده‌اید.
تا کسی از اصالتها گفت، فوراً نگوینددارد تندروی میکند یا افراطی‌گری میکند
امام خامنه اي :نفوذ جریانی در ملت،بوسیله پول وجاذبه‌های جنسی
امام خامنه ای:مرگ بر امریکا دارای پشتوانه ی قوی عقلانی و منطقی
امام خامنه ای: عده ای سعی نکنند چهره امریکا را بزک کنند
امام خامنه ای:ارتباط و مذاکره با امریکا هم خیانت و هم حماقت است
امام خمینی (ره): سازش با شرق و غرب خودباختگی و خیانت به اسلام است
بعضی‌ها کارفرهنگی درداخل دانشگاه راباکنسرت واردوهای مختلط اشتباه گرفته‌اند

برگی از عبرت های تاریخ (نشریه361)

on . ارسال شده در برگی از عبرتهای تاریخ

مبارزه علیه چادر نتیجه نداد...
 رضا شاه، با تحریک انگلیسی ها و طی یک اقدام هماهنگ با حکام کشورهای ترکیه، افغانستان، الجزایر و مصر، به مبارزه با حجاب و پوشش زنان اقدام کرد
 وی فرمان کشف حجاب را به صورت رسمی در ۱۷ دی ۱۳۱۴ صادر کرد و طی نطقی همه زنان را به برداشتن چادر و هرگونه سرپوشی اجبار نمود و از این تاریخ به بعد، استفاده از هر پوششی، به جز کلاه‌‌های اروپایی، ممنوع اعلام شد. زنان محجبه حق ورود به خیابان‌ها یا استفاده از وسایل نقلیه را نداشتند. کسبه نیز مجاز به فروش اجناس به زنان با حجاب نبودند. مأموران انتظامی مجاز بودند زنان محجبه را تعقیب نموده و به منزل آن‌ها وارد شوند. به وزارت معارف نیز دستور داده شده بود که در کلیه مدارس دخترانه، معلمان و دانش‌آ‌موزان بدون حجاب باشند و در غیر این صورت از ورود آنها به مدارس جلوگیری شود.

همه ی حکام ولایات نیز دستور داشتند از پذیرفتن زنان باحجاب که به ادارات مراجعه می‌کردند، خودداری به عمل آورند.
 در همین زمینه، جنایات فراوانی از حمله و کشتار زنان و مردم و مخالفان این قانون توسط عمّال رضاخانی در تاریخ نقل شده است، اما  کمتر از 6 سال بعد، دیری نپایید که مجری دستورات انگلستان، بخاطر یک اقدام دیرهنگام در اجرای دستورات اربابانش، با غضب آنان مواجه شد و با ذلت از ایران به جزیره ی موریس تبعید شد و همانجا به هلاکت رسید و اراده ی الهی بر آن بود که علیرغم این تبلیغات گسترده، چادر بعنوان یک نماد ملی، مورد استفاده ی اکثریت زنان ایران اسلامی قرار گیرد و بعنوان یکی از نمادهای انقلاب اسلامی و نشانه ای از حضور اجتماعی و سیاسی بانوان و عامل مهم سرنگونی حکومت پهلوی در تاریخ به ثبت برسد.